Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, tylko wysocy :105: .

No i tu się właśnie diametralnie rozjeżdżamy.

Wyzbyłam się kompleksów na punkcie wzrostu (jestem średniego wzrostu, całe dzieciństwo wmawiano mi, że jestem nadnaturalnie wysoka, teraz zresztą też). Nie chcę wybierać między niskimi chłopcami, a wysokimi obcasami, I WANT IT ALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, ale to jedynie taka rola, w sypialni z kobietą odgrywamy scenkę rozmowy kwalifikacyjne, ja udaje szefa, ona aplikantkę, wymogiem zdobycia pracy jest nadstawienie przez nią rubasznego polika.

a tak poza tym to wszystko jest normalnie, kobieta wraca do kuchni a ja do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, odniosłam zatem mylne wrażenie, że jesteś prostacki w obyciu. Ostre teksty w sypialni podkręcają atmosferę :twisted: Ale to trzeba się dobrze poznać.

 

Ja mam słabość do depresyjnych facetów interesujących się muzyką/literaturą/filmem/sztuką. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, hehe, nie jest tak :pirate:

 

Kiedyś również w to wierzyłam ale straciłam swoje złudzenia już w liceum kiedy to kolega z klasy po upojeniu alkoholowym przespał się z dziewczyną, o której mówił poprzednio, że nie tknąłby jej nawet kijem :D

Faceci czasem sami nie zdają sobie sprawy z niektórych spraw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

Zreszta kolega przeciez kjem jej nie dotknął, c'nie

Polemizowałabym tutaj, bo to już zależy, co rozumieć pod pojęciem kija... ;)

 

Evia, ale powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś, że ktoś może mieć gorsze zdanie o facetach niż ja. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, no ja bym powiedziała, że "kocham cię" raczej przed seksem się nie powinno liczyć. :lol::mrgreen:;)

Kurde i w trakcie w sumie też nie powinno.. już wiem! w ogóle seksu nie powinno być, żeby się mogło liczyć... 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałabym tutaj, bo to już zależy, co rozumieć pod pojęciem kija... ;)

 

:mrgreen:

 

Evia, ale powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś, że ktoś może mieć gorsze zdanie o facetach niż ja. :pirate:

 

 

Hehe, widzę, że ostatnio jestem dobra w przebijaniu.

Ostatnio SrebrnaSowa pisała, że przebiłam ją w najbardziej porytych snach, a teraz przebijam Ciebie ;):lol:

 

Dlaczego po alko się nie liczy?

Bo nie. Tak samo jak "Kocham cie" po seksie się nie liczy. Albo "no to się zdzwonimy".

 

 

Nie czaję analogii :bezradny: Tu się zgodzę z ego, prędzej "kocham cię" nie powinno się liczyć przed seksem niż po...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, Kiedys do ciebie przyjde schorowany, nagi, obwiniety w skaje z Eskorta, bedziesz moja Baby:D

A na razie rdzewiej z tym swoim restauratorem w garniaku:0

Edit. mam bardzo drogi zegarek.

Najbardziej seksi to jest facet w slipkach i skarpetach, ale zegarek poratuje sytuacje.

 

 

Spadam Misiaczki, branoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tristezza,

jetodik, odniosłam zatem mylne wrażenie, że jesteś prostacki w obyciu. Ostre teksty w sypialni podkręcają atmosferę :twisted: Ale to trzeba się dobrze poznać.

 

Ja mam słabość do depresyjnych facetów interesujących się muzyką/literaturą/filmem/sztuką. :oops:

 

oczywiście, że nie jestem prostacki w obyciu, jestem gentlemanem i to takim staromodnym, otwieram drzwi do samochodu nawet koleżankom.

z kobietami rozmawiam o tym jak się czują i o innych subtelnych tematach. jedyne co im proponuje to gentlemański masaż stóp, (wszystkie się zgadzają), no z partnerką wiadomo, że coś więcej, ale to już nie będę pisał na forum, bo jako gentleman mam pewne zasady 8)

a na forum pisze jak pisze bo lubię irytować użytkowniczki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×