Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj wykonałem akcje ratunkową, dzięki której dwa małe bezdomne kotki znalazły się w schronisku, przy czym kosztowało mnie to w uj zachodu...żaden samiec alfa ani inny ateista by tak nie postąpił :]

 

No! Samiec alfa lub ateista wziąłby koty do siebie, a nie oddawał do schroniska. :>

 

A tak serio, to bardzo fajna postawa. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wykonałem akcje ratunkową, dzięki której dwa małe bezdomne kotki znalazły się w schronisku, przy czym kosztowało mnie to w uj zachodu...żaden samiec alfa ani inny ateista by tak nie postąpił :]
:brawo: brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wykonałem akcje ratunkową, dzięki której dwa małe bezdomne kotki znalazły się w schronisku, przy czym kosztowało mnie to w uj zachodu...żaden samiec alfa ani inny ateista by tak nie postąpił :]

 

No! Samiec alfa lub ateista wziąłby koty do siebie, a nie oddawał do schroniska.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej jesli kobieta ma jakies zburzenia to takie cieckanie jej nie pomoże,tylko twarda reka :D

shieet,bullshieeet detected.

 

 

Pierw,to chyba zależy od preferencji,druga kwestia - raczej bym rzekł że wyrozumiałości w razie czego,ale nie w stopniu by "pozwolić sobie wejść na łeb"

we wszystkim trzeba odrobiny zasranego balansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusińscy nie cieszą się takim powodzeniem z prostych powodów, nie są tak atrakcyjni seksualnie jak żywiołowi, przebojowi panowie. Oczywiście nie myślimy cały czas o seksie ale podświadomość to za nas robi. Można temu zaprzeczać i mówić, że się woli dobrych, uczciwych kolesi ale prawda jest inna, instynkty robią swoje. No chyba że się myśli w kategoriach "max przyjaciel" wtedy milusiński może być zajebistym facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, wypowiem się jako kobieta ;) Lubie takich męzczyzn jak facet do tego ma przysłowiowe ''jaja''to jak najbardziej i uwierz mi ktoś miły i słodki także może być atrakcyjny pod kazdy względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, co to znaczy mieć jaja w twoim rozumieniu? Dać w mordę? Czy być np. mocno asertywnym? Przemówić do rozsądku grupie znęcającej się nad małolatem podając twarde argumenty czy zastrzelić ich? ;)
Coż to za skrajności?Taki który umie zadbać o swoją partnerkę w każdej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, wypowiem się jako kobieta ;) Lubie takich męzczyzn jak facet do tego ma przysłowiowe ''jaja''to jak najbardziej i uwierz mi ktoś miły i słodki także może być atrakcyjny pod kazdy względem.

 

No właśnie o te "jaja" chodzi :). Może sobie być słodkim misiem, byle je miał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, no to jest podstawa, milusiński może to zagwarantować czasem lepiej od bad boya ale instynkt może mówić "ten mój to złoty facet ale z tym to z chęcią bym pojechała gdzieś na szalone wakacje, tak w kwestii marzeń" Ale to też zależy od człowieka, temperamentu, oczekiwań. Niektórzy bardziej cenią sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×