Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Do czasu, potem Ci się to zmieni, jak się porządnie sparzysz.

Było to napisane oczywiście z przymrużeniem oka. Istnieje taki typ mężczyzny, od którego uciekam (i większość kobiet chyba też) - misiowaty, szukający w kobiecie pocieszycielki-opiekunki, budzący instynkt macierzyński. Z umiarem wszystko jest w porządku :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suiseiseki, znowu jakaś krzywa definicja :evil: ja się wpisałem do tematu jako milasek przytulasek i musze bronić tego określenia przed wypaczeniami, więc napisze, ze jesli milaski przytualski wywoluja w Tobie instynkt macierzynski, to nie znaczy, ze tego chcą i ze tego szukają, sama projektujesz na nich swoje reakcje i imputujesz im dziwne oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej tak o sobie nie myślałem, zwłaszcza, że niedawno na imprezie, koleżanki obserwowały mnie w tańcu i jedna do drugiej mówiła patrz jaki samiec alfa, jednak jak się bliżej przyjrzeć to no cóż, kulturalny, spokojny, sympatyczny, myślę że nie ma co się tego wstydzić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni być "uniwersalni". Nie należy popadać w skrajności.

Ja osobiście nie chciałabym mieć mężczyzny, który jest tylko takim "miśkiem do przytulania". Dobrze jak czasem ktoś jest taki ale jeśli czasem też jest osobą stanowczą - zależnie od sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie milasek-przytulasek to nie jest typ szukajacy opiekunki, raczej odwrotnie, sam sie troszczy i opiekuje, dlatego jest taki milutki :105: mnie b ujmuje kiedy mezczyzna wokól mnie biega, dopytuje sie czy jestem zadowolona, co bym chciała, rozpieszcza w szerokim zakresie :D przeciwienstwo taniego macho, który kaze sie obsługiwać i wokół siebie skakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a co dokładnie oznacza facet typu milasek-przytulasek :D ?

Taki misiowaty :D co to nie podniesie głosu,co to pozmywa naczynia,takie ciepłe kluchy ?

 

Misiowate, ciepłe kluchy zdecydowanie odpadają. A określenie "milasek-przytulasek" może pasuje do dziecka, ale nie do dorosłego faceta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, Wasza Wysokość, równie nieznośnie bywają. I łatwo się wywinę - uczyliśmy go pływać i zaczęliśmy od głębokiej wody (zresztą, na jego własne życzenie), a że miał kotwicę u szyi... Cóż, każdy ma jakieś odchylenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×