Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś się na siebie wkurzylam z rana, no bo ile można się trzasc? Teraz siedzę w pracy, rzygac mi się chce, ale tragedii nie ma.

 

-- Cz cze 11, 2015 8:38 am --

 

Patryk29, a jak u ciebie?

 

Inez w koncu robisz postepy ;) Pamietaj gniew jest lepszy od lęku ;)

 

-- 11 cze 2015, 11:25 --

 

No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

 

-- Cz cze 11, 2015 10:06 am --

 

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

 

Tak jak mówiłem, Tobie potrzebne jest porządne ruchanie. I koniec z pierdołami i stresem przed zjedzeniem jogurtu.

 

Głodnemu chleb na mysli :P

 

-- 11 cze 2015, 11:27 --

 

Widzisz, a u mnie póki co działa sztuczny napęd, nosi mnie, jestem poddenerwowana. Tylko, że ja lecze lek uogolniony i nie do końca jest przeze mnie ten niepokój mile widziany. Biorę dopiero 15 dzień, więc liczę, że to się unormuje.

 

Za 2 tygodnie będziesz się czuła jak Bogini ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na wszystkie bolączki tego świata najlepsze jest porządne ruchanie, ja pier/ole... :roll:

 

Spaaaaaaaać mi się chce, a tu roboty w trzy pizdu, w dodatku nie mogę się zebrać, cały czas znajduję sobie inne zajęcie byle tylko się nie zabrać za robotę, już mnie szlag od tego trafia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na wszystkie bolączki tego świata najlepsze jest porządne ruchanie, ja pier/ole... :roll:

 

Spaaaaaaaać mi się chce, a tu roboty w trzy pizdu, w dodatku nie mogę się zebrać, cały czas znajduję sobie inne zajęcie byle tylko się nie zabrać za robotę, już mnie szlag od tego trafia :?

 

Miłość to najlepsze lekarstwo,sex nie zawsze pomaga.Wspolczuje Ci Mala,moze mocna kawa ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow się cała zdenerwowałam tym, że siedzę na spotkaniu i musiałam zjeść przy innych. To nie chodzi, że przy ludziach, ale o jedzenie w ogóle. Masakra...

 

Hmm długo u Ciebie trwają te natrectwa z jedzeniem,moim zdaniem powinnas zwiekszyc juz dawke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez czujesz jeszcze takiego speeda ?

 

-- 11 cze 2015, 14:15 --

 

To masz malutka nerwice,moja nerwica byla o najmocniejszym nasileniu to jak pieklo na ziemi,nie życzę tego nikomu.

 

-- 11 cze 2015, 14:16 --

 

Szybko wenla Cie postawi na nogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że przyjmuję na razie 75mg i że ta dawka działa. W sumie bałabym się zwiększyć do 150mg bo pewnie spałabym na stojąco. Teraz będę mieć nowego psychuszkę i zobaczymy co wymyśli aczkolwiek obstaję, że zostanę przy tym zestawie co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×