Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk mi nawet najciekawsza pasja nie jest wstanie zastąpić potrzeby bycia z kimś, bo czym innym jest seks, czy randka, a czymś zupełnie innym czytanie ciekawej książki.

to co?kupisz miłość,przyjazń kobiety?zmusisz do miłości przykuwając kajdankami do kaloryfera i tuląc sie na siłe?wypracujesz miłośc kobiety własnie do ciebie?naiwniaku.naboje do kałacha można kupić,kałacha wypożyczyć,na lot widokowy można się umówić z pilotem,dać mu pareset zt i lecisz jak misiaczek.bywa że pech prześladuje wszędzie i np.trafi się na dziwnego instruktora na strzelnicy który wystraszy i wkurwi i jedna pasja leci.ale zawsze lepiej miec kilka pasji.zapomnij o kobietach.są nieporęczne.

A co to ma do rzeczy i tak pragniesz miłości nawet na wysokości 2000m. Dlatego przegrałem życie, bo nic nie mogę zrobić, bo jest mi bardzo zle z tym.

niech to kiedyś do ciebie dotrze.miłości nigdy nie dostaniesz.poprostu kiedys umrzesz jak każdy i nie będziesz odczuwał potrzeby miłości.nic nie bedziesz odczuwał.będziesz dętka.czy świnia w chlewie dostanie głaskanie i podziwianie i szacunek takie jakie dostają śliczne perskie kotki?może i świnie mają takie potrzeby ale kogo to obchodzi!?ważne żeby młodo zostały zarżnięte/zdrowe zdechły aby ich mięso,kiełbaska nie były zarażone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a operacje plastyczne ?

albo znajdz jakas biedna wiesniare co leci na hajs :great:

Na operacje plastyczne mnie nie stać na wieśniarę co leci na hajs też.

Poza tym operacje plastyczne nie są tak skuteczne jak to pokazują w mediach ponieważ ukazane w tv metamorfozy to często także efekt makijażu odpowiedniego światła i wielu innych czynników po za medycznych.

operacje plastyczne?nie ośmieszaj sie.ludzie tu wyrywają zęby,amputują nogi z biedy a tu takie pierdoły?nie wiesz co zrobic z hajcem to daj tym co mają masowy pulpitis lub algodystrofie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie ma czego lubi to sie lubi to co ma mordo :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pewnych kwestii nie da się polubić do pewnego poziomu nie da się zaakceptować.

Ja nigdy nie zaakceptuję brzydoty, a już z pewnością tego, że się nie podobam fizycznie kobietom.

Niestety przegrałem, życie przez swój wygląd tak to widzę i tak to czuję.

Mam 30 lat i z takim wyglądem mogę to śmiało powiedzieć czy napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.sie ciesz że nie jesteś sparaliżowany,niema odleżyn,nie "lejesz" do cewnika,niema patykowatych nóg bez czucia i że od lekarzy nie usłyszałeś że każda kolejna operacja nie ma sensu i nie wniesie nic do twojego stanu rzeczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a operacje plastyczne ?

albo znajdz jakas biedna wiesniare co leci na hajs :great:

Na operacje plastyczne mnie nie stać na wieśniarę co leci na hajs też.

Poza tym operacje plastyczne nie są tak skuteczne jak to pokazują w mediach ponieważ ukazane w tv metamorfozy to często także efekt makijażu odpowiedniego światła i wielu innych czynników po za medycznych.

operacje plastyczne?nie ośmieszaj sie.ludzie tu wyrywają zęby,amputują nogi z biedy a tu takie pierdoły?nie wiesz co zrobic z hajcem to daj tym co mają masowy pulpitis lub algodystrofie

A jak ktoś ma szpetny nos i tylko to sprawia, że faktycznie brzydko wygląda i zmiana tego realnie wpłynie na jego poprawę wizerunku, a stać, go na operacje to ma z tego zrezygnować.Bo ty tak twierdzisz, bo to pierdoła. Sam jesteś pierdołą skoro nie potrafisz tego zrozumieć.

Widać, że nie rozumiesz problemów brzydkich. W powszechnej opinii ludzkiej to chyba trzeba nie mieć nogi by napisać, że się cierpi.

ZAPAMIĘTAJ BRZYDOTA TO CZĘSTO CIERPIENIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.

Ale się chwalisz tymi kaliberkami. To, że ty nie odczuwasz potrzeby bliskości może jesteś aseksualny, to nie znaczy, że każdy taki jest.

Jeden do szczęścia w życiu potrzebuje skoku na spadochronie drugi potrzebuje miłości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.

Ale się chwalisz tymi kaliberkami. To, że ty nie odczuwasz potrzeby bliskości może jesteś aseksualny, to nie znaczy, że każdy taki jest.

Jeden do szczęścia w życiu potrzebuje skoku na spadochronie drugi potrzebuje miłości.

ja przynajmniej mam bezwstydną pasję z której niks sie nie śmieje a wręcz podziwiają moje umiejętności i metodyczność ale jeden bardzo miły pan zdusił mi ją implantując w to miejsce wkurw i lęk.właśnie.idz na strzelnice.może tam też będzie cie prześladował pech a może w twoim wypadku będzie to szczęście i instruktor na powitanie cie tak czule otoczy ciężką ciepłą spoconą ręką z bananem na twarzy i na koniec spyta ciebie kiedy znowu przyjdziesz? może tobie się zaświeci na zielono w oczach i totalnie zwiotczejesz.polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zaakceptujesz gówna którego się nie wybiera tudzież brzydoty to co?jeszcze można palnąć sobie w łeb.kaliber 7,62x39mm napewno by wystarczył.rozcina twarde stalowe puszki na połowę,mocne sznurowadła na którym wisi puszka przecina jak laser.wystarczy wycelować sobie w czoło,potylicę,skroń,ciemię i klik.

Ale się chwalisz tymi kaliberkami. To, że ty nie odczuwasz potrzeby bliskości może jesteś aseksualny, to nie znaczy, że każdy taki jest.

Jeden do szczęścia w życiu potrzebuje skoku na spadochronie drugi potrzebuje miłości.

ja przynajmniej mam bezwstydną pasję z której niks sie nie śmieje a wręcz podziwiają moje umiejętności i metodyczność ale jeden bardzo miły pan zdusił mi ją implantując w to miejsce wkurw i lęk.właśnie.idz na strzelnice.może tam też będzie cie prześladował pech a może w twoim wypadku będzie to szczęście i instruktor na powitanie cie tak czule otoczy ciężką ciepłą spoconą ręką i na koniec spyta ciebie kiedy znowu przyjdziesz?polecam.

Bardzo fajnie, że masz taką pasje.

Ja natomiast chcę się podobać fizycznie oraz osobowością kobiecie i też pragnę by ona mi się tak samo podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taką pasje.ale jak tak potrzebujesz uczucia to idz na strzelnice.tam je dostaniesz za darmo niespodziewanie od jakiegoś miłego pana z personelu.niewiadomo co ty byś czul i pomyslał wtedy.gdybyś miał tego kałacha w ręku zamiast mnie a jak bym tobie kibicował to bym cisnoł beke przez długie tygodnie z tego.był by ogień gdyby to poprawiło twój nastrój i było dla ciebie przyjemne.czy ciśniesz beke z free hugs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik. owsik. owsik. znam przypadek: brzydki facet jest zaduzony w dziołsze. dziołcha go nie chce jako ze nie ma ku niemu fizycznych ciągot. brzydki facet zaduzony w dziołsze uznaje ze i tak zyc bez niej nie chce wiec zostaje z niej w przyjazni i nie zrywa kontaktu bo zbyt jest dlań ważny. po pewnym czasie dziołcha rozpoznaje w sobie uczucie adresowane właśnie do zaduzonego w niej brzydkiego mezczyzny. następnie rodzi się rowniez fizyczne zainteresowanie. efekt: hajtajo sie. true story

 

masz dwie opicje. uzalasz sie nad swojim stanem albo kombinujesz co zbudowac z tego co masz i jak to popchnac ku zmianom. pozdrawiam gorąco wszystkie zbłąkane owsiki nie pogodzone z losem buntowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik. owsik. owsik. znam przypadek: brzydki facet jest zaduzony w dziołsze. dziołcha go nie chce jako ze nie ma ku niemu fizycznych ciągot. brzydki facet zaduzony w dziołsze uznaje ze i tak zyc bez niej nie chce wiec zostaje z niej w przyjazni i nie zrywa kontaktu bo zbyt jest dlań ważny. po pewnym czasie dziołcha rozpoznaje w sobie uczucie adresowane właśnie do zaduzonego w niej brzydkiego mezczyzny. następnie rodzi się rowniez fizyczne zainteresowanie. efekt: hajtajo sie. true story

 

masz dwie opicje. uzalasz sie nad swojim stanem albo kombinujesz co zbudowac z tego co masz i jak to popchnac ku zmianom. pozdrawiam gorąco wszystkie zbłąkane owsiki nie pogodzone z losem buntowniki

 

Takie rzeczy to tylko w książkach, albo filmach. W praktyce to wygląda tak dziewczyna wiele razy płacze temu chłopakowi jak to trafia na takich chamów i czemu nie ma takiego fajnego chłopaka jak on. Po czym wybiera przystojniaka także chama. a nasz brzydal w celu wyróżnienia jest zaproszony na ślub i wesele i może siedzieć zaraz koło panny młodej. Dlatego tak się oburzyłem, że tekst bądźmy tylko kolegami nie jest równoznaczny z odrzuceniem na randkę.

 

Nic się nie da zbudować w tym cały problem moja sytuacja jest beznadzieja. Ja i tak zawsze przegram przez wygląd. Pozostało mi tylko użalanie, zgorzknienie i rozpacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk : cóż za uszczypliwość ; )

 

owsik: opisałam ci sytuację ktora miała miejsce realnie ale ty odrzucisz wszystko ;) poddaje się.

oficjalnie odchodzę z wątku an zawsze.

jakbyś podobał mis ie z wyglądu to bym z toba nie wytrzymała jako że głupio miec chlopa ktory potrzebuje dziewczyne-matke-terapeutke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk : cóż za uszczypliwość ; )

 

owsik: opisałam ci sytuację ktora miała miejsce realnie ale ty odrzucisz wszystko ;) poddaje się.

oficjalnie odchodzę z wątku an zawsze.

jakbyś podobał mis ie z wyglądu to bym z toba nie wytrzymała jako że głupio miec chlopa ktory potrzebuje dziewczyne-matke-terapeutke ;)

Jedna jaskółka wiosny nie czynni. Natomiast takich sytuacji jak ja opisałem jest bardzo wiele. Czemu niby piękne kobiety mają tylu kolegów, bo nie mal każdy ma nadzieje, że mu się uda, że jednak coś w nim dostrzeże owa urodziwa Pani i go wybierze. Ale życie jest takie, że jesteś brzydki, a przez to nie w typie to zapomnij o podobaniu się, a z tym się nie da pogodzić. Niestety nie da się z tym tez nic zrobić więc co pozostaje tylko żalenie i uczucie przegranego życia, bo w zasadzie to jest klęska i to zadana odrazy z góry. Ponieważ co by się nie zrobiło to i tak się przegra przez to jak się beznadziejnie wygląda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oczywiste że dziewczyna wybierze przystojniaka skurwysyna bo nie leży i jęczy tylko ma wszelakie układziki,jest szmalcowny,wie jak wybrnąć z opresji przy takim czuje się bezpiecznie.nie jak przy "brzydkim" lamusie który tylko marudzi nad narzuconymi gównami że sie z nimi nie godzi i powtarza sie niczym zacięta płyta.chce byćładnychcebyćładny.nie jesteś z metalu.jesteś z mięsa.mnie też nosi że zapamietałem tego bardzo miłego pana ale wierze że kiedyś mi przejdzie.dla mnie strzelanie było jak dobry seks.na pepeszki/kałachy/mosiny patrzyłem niemal jak na piękne laski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oczywiste że dziewczyna wybierze przystojniaka skurwysyna bo nie leży i jęczy tylko ma wszelakie układziki,jest szmalcowny,wie jak wybrnąć z opresji przy takim czuje się bezpiecznie.nie jak przy "brzydkim" lamusie który tylko marudzi nad narzuconymi gównami że sie z nimi nie godzi i powtarza sie niczym zacięta płyta.chce byćładnychcebyćładny.nie jesteś z metalu.jesteś z mięsa.

Mylisz się dziewczyna wybierze nawet nieroba przystojniaka, który jest zakochany tylko w sobie. Ponieważ jest przystojny, a taki brzydal jak ja zawsze będzie nie w typie dla większości kobiet z byt brzydki na randkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×