Skocz do zawartości
Nerwica.com

ja, Bóg, zagubienie


freedom97

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedyś wszedłem na czata dla lesbijek i udawałem lesbijkę hihi, ale wszystko w celach edukacyjnych, bo

przechodziłem z nimi na rozmowy prywatne i tam pisałem, że jestem lesbijką która nie akceptuje swojej orientacji, że jestem wierząca itd. i że chce iść na leczenie, wiele z nich odpisywało mi, że nie warto, że one już próbowały i miało to zerową skuteczność.

także jak tam chcecie ale ja wole info z pierwszej ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD początku nie mam też zbyt dobrego kontaktu z tatą,nigdy niczego mnie nie nauczyl i troche mam o to żal do niego.

 

Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo o swojej relacji z ojcem. A mimo to jestem heteroseksualny.

Introwertyczka, wyjaśnisz to jakoś?

 

A co tu wyjaśniać? Każdy inaczej reaguje na warunki środowiskowe. Jeden pali papierosy latami i nic mu nie jest, drugi zapada na problemy z krążeniem, trzeci ma raka płuc, a czwarty ziemistą cerę. Jeden zapada na alkoholizm, drugi w tych samych warunkach nie zapada. Jeden ma depresję, drugi nie ma. Jeden w tych samych warunkach w domu zapada na nerwicę natręctw, drugi na anoreksję, a trzeciemu nic nie jest. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wpływy środowiska. Co oczywiście nie znaczy, że należy sobie powiedzieć: "a, jestem jaki jestem, już trudno, na forum napisali, że to normalne, więc ok".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freedom97, bogów jest tysiace. do wyboru, do koloru.albo przeczytaj biblię i szukaj potwierdzenia ze homoseksualizm jest zgodny z Twoją religia. Czytaj oczywiscie w oryginale,co bedzie wymagalo od Ciebie studiów językowych.Nie zdziwiabym się gdyby takowe odnosniki jednak były. Zresztą,w Biblii normalne są kazirodcze stosunki,więc homoseksualizmu na pewno tez nie pietnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś straci rodziców za młodu, to w ogóle aseksualny będzie... Chciałbym poznać te wszystkie zależności, ale chyba nie obejmę tego mym rozumkiem. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, bo jesteś młody, a ze strony instytucji kościoła czeka Cię ostracyzm. Szanuję Twoją wiarę, ale jak to ładnie kiedyś ktoś powiedział "miłość nie wyklucza". Naprawdę rozumiem, że możesz się czuć rozdarty czy zagubiony, ale nie zmienisz tego, ze wolisz jedną płeć ponad drugą, a odpowiedni psychoterapeuta pomoże Ci odnaleźć się w tej trudnej dla Ciebie sytuacji i się nauczyć akceptować siebie.

Czy Twój brat również jest wierzący? Rozmawiałeś z nim na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freedom97, bogów jest tysiace. do wyboru, do koloru.albo przeczytaj biblię i szukaj potwierdzenia ze homoseksualizm jest zgodny z Twoją religia. Czytaj oczywiscie w oryginale,co bedzie wymagalo od Ciebie studiów językowych.Nie zdziwiabym się gdyby takowe odnosniki jednak były. Zresztą,w Biblii normalne są kazirodcze stosunki,więc homoseksualizmu na pewno tez nie pietnuje.

 

Nie no bez przesady. Tych "tęczowych teologów" też trochę pisało i pisze (głównie księża i pastorzy duszpasterstw dla osób homoseksualnych na zachodzie). Nie trzeba wkuwać greki i hebrajskiego, angielski i konto na ebayu wystarczy ;) . To tylko na naszym podwórku taki monobeton religijny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, no pewnie. Szczerze mówiąc nie chce umrzeć nie próbując seksu z dziewczyną tylko boje się zwyczajnie czy sprzęt zadziała.

Któraś chętna? :D

 

Aaaa, czyli Ty wyrywasz na geja po prostu! Szacunek. :uklon:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×