Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O, to temat dla mnie :twisted: Na razie mam 3 dziary: różę, niedźwiedzia (na ramieniu) i wyjącego wilka (na przedramieniu). Super sprawa, wkręciłem się w to na amen. Na 25 kwietnia już mam umówioną sesję, zaczynam robić wielki motyw na cały brzuch i klatę. Będzie to coś w rodzaju walki dobra ze złem (węża z gołębiem), klepsydra w eleganckiej, drewnianej obudowie, z usypanym już w połowie piaskiem, a na cały bęben wielka, gotycka brama do nieba albo piekła, zależy co wygra, wokół bramy drzewa. Całość taka dosyć mroczna. No, a później jeszcze z 2 dziary na reku i będzie cały rękaw. Także plany mam na pół roku wprzód :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się między 5 a 10 sesji po ok 5h. Robię u koleżanki prywatnie. Róża to była i pierwsza moja dziara i pierwsza jej, ale wyszła niemal jak w studiu. Ma ona ogromny talent i złote ręce. Generalnie pięknie rysuje, i dziara też pięknie. Już sporo osób wytatuowała. Z początku brała po 50zł. :lol: właściwie na sprzęt jedynie. Teraz już liczy sobie po parę stów, ale ja mam u niej dożywotnie zniżki jako, że pierwszy poszedłem pod igłę :mrgreen: no i pozałatwiałem jej klientów jak jeszcze stawiała pierwsze kroki. Generalnie, to chcę, żeby wszystkie moje tatuaże były robione jej ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł, odkopuję temat, bo szukam inspiracji. Widział kto może kiedyś połączenie biomechów z geometrią? Nie wiem, czy to zrozumiałe, bo jakby nie patrzeć biomech trochę geometryczny jest :P Chodzi mi o jakieś fajne abstrakcyjne połączenia geometrii i industrialnych motywów. Garsć inspiracji pilnie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×