Skocz do zawartości
Nerwica.com

odzyskanie przyjaciela


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

no taka prawda ze kazdy z nas ma prawo do spokojnego zycia i ktos moze poczuc ze inna osoba przekaracza granice wolnosci osobistej i ma pelne prawo do zapewnienia sobie tego prawa poprzez dzialanie organow ktore sa do tego wyznaczone i zdawalo by sie to blache ale niestety sam bym nie chcial byc nekany przez osobe z ktora nie chce miec nic do czynienia moze nie jestem osoba ktora by poleciala z tym na policje ale wiadomo ze to indywidualna sprawa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bede nic robil bede dalej sobie cierpial i to bedzie dalej wpływalo na moje zycie i inne rzeczy

 

 

yhy....i teraz strzel focha i się na nas obraź.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic innego nie robimy od 18 stron, tylko Cię czytamy i usiłujemy zrozumieć, o co kaman....

 

Ty oczekujesz gotowej recepty na zdobycie tego kolesia, ale to jest forum nerwica.pl a nie cudotwórcy.pl.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

was pomysl to tylko zebym go zostawil i nic wiecej zadnej innej rcepty czy na tym sie konczy to

 

[*EDIT*]

 

dobrze wiecie czego chce

 

[*EDIT*]

 

Uwazacie ze jemu nie zalezy jasne

 

[*EDIT*]

 

To po co wysylal mi jakis filmik na profil po tym jak mnie zostawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcieć nie znaczy mieć!

 

My piszemy tobie dziecko kochane co naszym zdaniem jest dla ciebie dobre.. Ale wiesz co człowiek ponoć uczy się na błędach. Więc rób co chcesz..

Aha i powiem ci jeszcze, że może zanim coś zrobisz zastanów się nad tym co czujesz.. bo to że kochasz tego chłopaka to dla mnie bzdura. Kiedyś napisałeś że chcesz mu powiedzieć prawdę o jego koledze, czyli mówiąc prościej chcesz ich skłócić. A o czym to świadczy, a o tym że chcesz żeby cierpiał jak ty. To nie miłość.. masz obsesję, boli cię że ktoś tak po prostu może nie chcieć utrzymywać z tobą kontaktów. I co do tego że jesteś biseksualny też mam wątpliwości, gdybyś był to z pewnością byś o tym wiedział.. masz takich "znajomych" i chyba chcesz być taki jak oni..

Nie chce mi się szukać cytatów, ale napisałeś chyba że on chciał się z tobą "przespać" haha pomyśl logicznie gdyby chodziło mu o sex nie obrażałby się tylko przyjechał do Polski.

Uwazacie ze jemu nie zalezy jasne

I tak jemu nie zależy. Gdyby mu zależało odezwał by się Ba! nigdy by się nie obraził!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×