Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna!


Pustka

Rekomendowane odpowiedzi

Znieczulam się doraźnie alprazolamem i jest git. Wtedy moja fobia społeczna jest wyłączona i mogę w miarę normalnie funkcjonować chociaż i tak mocno widać moje nieobycie i odstawanie. Dzisiaj w pracy jedna pani powiedziała, że jestem bardzo dobrze wychowanym człowiekiem. Nauczyciele powtarzali mi przez cały okres edukacji, że jestem dobrym i grzecznym uczniem. Jeden ze współpracowników proponował mi i innym narkotyki. Mówił, że może nam załatwić wszystko od marihuany po amfetamine od ręki nawet dzisiaj. Może skorzystam, zastanowię się. Wcześniej nie miałem dojścia do takich rzeczy. Ogólnie jest dobrze ponieważ osoby są ok. W końcu coś ruszyło. Wracając jeszcze do fobii to oczy przestały mi łzawić, pewnie dlatego, że mamy cieplejszą pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moncjusz, Hej, na ziolko uwazaj bo moze zrobic niezle kuku gdy jestes w depresji. Amfa na krotka mete pewnie sie sprawdzi, ale jak dlugo pociagniesz, zreszta to kosztuje. U mnie lipa ostatnio, fobie sie nasilily, god mode nie istnieje, ogolnie nie do zycia jestem. Od paru dni jestem na wenlafaksynie moze to dlatego, mam nadzieje ze pomoze. Wsrod ludzi znowu czuje sie jak obcy, ja pierdole :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moncjusz, rany, z kim Ty pracujessz. nikt przy zdrowych zmyslach nie chodzi i nie gada naookolo obcym ludziom ze ma do sprzedania dragi. Predzej bym pomyslala ze koles sam sobie pędzi mikrowytwórnię wmawiając innym ze to profesjonalne dragi a w istocie proszek do prania ze zmieloną gałką muszkatołowa, lisciem bielunia i odrobiną tusipectu.

 

-- 28 mar 2015, 17:26 --

 

ziele jest do kitu, nic szczegolnego nie daje poza kastracją i rozbitką, zamiast amfy lepsze energizery a fobia to choroba myslenia.nie zniknie jak nie dopieprzycie sobie długofalowo czegos w rodzaju setry, nie otworzycie wrót percepcji i nie narobicie głupot.

ci wszyscy gandziarze to zwykle ćpuny, a ziele powinno byc zakazane bo uczy gowniarzy złych nawyków.

z16408966Q,Kot-Bilbo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moncjusz, Hej, na ziolko uwazaj bo moze zrobic niezle kuku gdy jestes w depresji.

Zioło już kiedyś raz próbowałem i masz rację. Wspominam to tragicznie.

 

Amfa na krotka mete pewnie sie sprawdzi, ale jak dlugo pociagniesz, zreszta to kosztuje.

Właśnie zamierzam kupić kilka gram i zobaczyć jak będzie. Próbowałem już kiedyś stymulanty z dopalaczy więc wiem mniej więcej z czym to się je. Teraz mam do tego benzo więc będę mógł sobie zarzucać na zjazdy, aby nie cierpieć. A co do kasy to powiem nieskromnie, że obecnie mam jej aż nadto, nie wiem co z nią robić. W poniedziałek podbiję do jego i się dopytam co ma dokładnie i po ile. Może ma jeszcze jakieś inne rzeczy, ja jestem otwarty na eksperymenty.

 

U mnie lipa ostatnio, fobie sie nasilily, god mode nie istnieje, ogolnie nie do zycia jestem. Od paru dni jestem na wenlafaksynie moze to dlatego, mam nadzieje ze pomoze. Wsrod ludzi znowu czuje sie jak obcy, ja /cenzura/ :)

pzdr

Pewnie to od tej Wenflaksyny. Za jakiś czas powinno wszystko się ustabilizować i będzie lepiej.

 

Moncjusz, rany, z kim Ty pracujessz. nikt przy zdrowych zmyslach nie chodzi i nie gada naookolo obcym ludziom ze ma do sprzedania dragi. Predzej bym pomyslala ze koles sam sobie pędzi mikrowytwórnię wmawiając innym ze to profesjonalne dragi a w istocie proszek do prania ze zmieloną gałką muszkatołowa, lisciem bielunia i odrobiną tusipectu.

On nie gadał wszystkim tylko dyskretnie w czasie rozmowy dla paru osób z hali. Tak na marginesie mówiąc to ta osoba wygląda mi na nałogowego palacza marihuany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moncjusz, mysle ze jestes na dobrej drodze "uspoleczniania " się a stąd juz niedaleko do zniknicia fobii. oczywiscie nie obędzie się bez perturbacji, ale dobrze Ci zrobi praca.

Tyle ze jesli teraz zaczniesz ćpać to ziweczysz wszystkie swoje wysiłki.

Oczywiscie mozesz sobie z raz spróbowac, ale pamietaj ze fajnie to jest na poczatku, a potem wszystkie biochemiczne sytuacje w Tobie się komplikują i nie dochodzą promienie słońca bo lufcik w mózgu się zapycha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, wlasnie o tym mowie. ale sprobowac moze zeby wiedzial czym jest zło.

są natomiast inwazyjniejsze specyfiki- bioprądy, wstrząsy elektryczne, przekaz podprogowy, grzyby i lsd.

ale wszystko to jest niczym w porownaniu do zycia po fobii. cel uswieca srodki. Decydujac się na niektore trzeba byc przygotowanym do tego ze jak ma sie genetyczne predyspozycje do choroby psychicznej to te suple ja wyzwolą natychmiastowo.

 

 

pisalam ze ziolo nigdy nie powinno zostac zalegalizowane post wczesniej. :twisted::twisted::twisted:

 

 

kot-na-stole-640x480.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi pomaga alkochol na fobie , ale przeciez nie bede szukal pracy i do niej chodzil na bani , dwa robie sie wtedy upierdliwy i zaczepny takie odbicie w druga strone po alko z skrajnosci w skrajnosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj spowrotem monosoo :D.

Ponoć stymulanty mogą być dobre na fobię społeczną. Ale nie indagujcie mnie o to, bo nie chce mi się szukać, sami możecie zweryfikować. W sumie biorę etylo, ale nie zwracałem na to tak uwagi. Pomyślmy poanalizujmy... A nie wiem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, przeciez ile przypadkow bylo ze po siupie ludziom jeszcze bardziej leb rylo , no kurna co za lekarz z ciebie trybson ze mi siupe polecasz , wiesz jak to by sie skonczylo po malej kresce ? polecialbym wugrzany w klapkach z 10 zl w zebach na maszyny klikac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, przeciez ile przypadkow bylo ze po siupie ludziom jeszcze bardziej leb rylo , no kurna co za lekarz z ciebie trybson ze mi siupe polecasz , wiesz jak to by sie skonczylo po malej kresce ? polecialbym wugrzany w klapkach z 10 zl w zebach na maszyny klikac :)

 

hehe :D to pozostaje benzo jak stymulanty nie działają na fobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, po amfie dostanie telepki i jeszcze wiekszych schiz spolecznych. benzo + alko sie sprawdza dzień po, ale ubokiem jest nadmierny apetyt seksualny oraz nieodpowiedzialne decyzje :D:D:D

moim zdaniem setra miniumum 200mg przez rok i tribute to the reszta rzeczywistosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×