Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wytrzymam


liwka

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, ja ten wątek dobrze znam, bo sama siedzę w benzo i już się dowiaduję u jednej osoby w sprawie ewentualnego detoksu dla niej

 

-- 26 lis 2014, 21:24 --

 

liwka, żeby wyjść z uzależnienia od substancji psychoaktywnych potrzeba dużo czasu, bo niestety te leki się kumulują w organizmie, zwł. jak były brane przez dłuższy czas i w parę dni to się fizycznie nie da, żeby nie było nawrotu i żeby cały detoks miał sens. To jest naprawdę ciężka sprawa, walka z uzależnieniem od leków uspokajających i nasennych, a Ty napisałaś, że wczoraj wzięłaś 10 tabsów Estazolamu i dopiłaś piwem, a to już w ogóle jest uzależnienie krzyżowe. Ja biorę dużo mniejsze dawki, nie piję, a nie jestem w stanie na razie odstawić :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim staraj się mimo wszystko zachować spokój. Nie myśl o wszystkim na raz ale o najbliższej rzeczy którą masz zrobić. Spróbuj zlokalizować z czym masz problemy i na spokojnie je rozwiązuj. Jeśli grupa Ci nie odpowiada to należy ją zmienić, na 200% są inne i również za darmo i to na teraz. Twoje uzależnienie od leków wynika z czegoś więc odstawianie leków musi się odbywać jednocześnie z przebudową Twojego życia ale rób to małymi kroczkami, po kolei i co najważniejsze - ze spokojem, nie bierz dodatkowego stresu na głowę robiąc za dużo rzeczy na raz. Nie martw się, po burzy zawsze wychodzi słońce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×