Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sama nie mogę się czasami pogodzic z losem, a jest to przecież jeden z tych elementów, aby nie popadac w zabójczą frustrację...

 

cyklopka, trenują kręgle? ;)

Z gejami nigdy nic nie wiadomo. Może sobie np. tor do mini golfa zainstalował.

 

No ja się z losem nie godzę. Cały czas mi dzwoni we łbie, że wcale nie jest tak, bo przecież miało być inaczej, na zmianę mi siebie żal, albo myślę, że sobie zasłużyłam, dlatego mi się pogarsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tak czy tak, w kulki sobie pogrywa... :smile:

Twierdzenia przeze mnie wynotowane z tzw. terapeutycznych karteluszek:

Nie mam mocy wpływania na zachowania innych, ani na bieg zewnętrznych zdarzeń, ale mam moc wpływania na swoje myśli. Sama doprowadzam się do określonych emocji.

Rzeczywistośc nie musi dostososywac się do naszych wyobrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, tak mam najprawdopodobniej wedrujace otolity ... Wczoraj w szpitalu caly dzien bylam , mam duze zawroty , wymioty ... nie da sie funkcjonowac . szukam laryngologa ktory mi to wypozycjonuje ... oby sie udalo bo dzis juz mam takie czarne mysli :why::why::why::why: ze mi tego nie da sie naprawic i siedze i placze caly czas.

 

-- 25 paź 2014, 20:23 --

 

kosmostrada, :************* Kochana ja dzis juz becze calyc zas i mysle czy to na pewno to co mi wczoraj na wypisie wpisali ... Blednik jest ciezki do leczenia . albo nieuleczalny :why::why::why: nie mam sil .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :********** laryngolog to leczy wlasnie , wczoraj mnie badalo dwoch neurologow , laryngolog , internista do tego mialam robione proby blednikowe , tk glowy i szyi i jakies jeszcze z krwi badania i jednoznacznie orzekli ze to to wwlasnie , blednikowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pod kocykiem ale rączki i nosek jak z lodu:/

Ostatnio mnie skleroza prześladuje... Mam 26 lat i już mi brakuje imion dzieciaków z podwórka itd itp... Czyżby to od powrotu do elicei? Czy możliwe są uboki po powrocie do leku tylko po miesięcznej przerwie w braniu leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×