Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey witajcie :papa::papa::papa:

Ja dzis na terapie pedze , kaszel mnie trzyma , reszta ok w miare minela.

Zimno na dworze jakies 10 stopni i wiatr i deszcz. Az sie wychodzic nie chce z domu.

Choicaz w domu takze potwornie zimno :? u mojej ciotki od dzis grzeja kaloryfery .Moja spoldzielnia niestety woli robic festyny niz za nasze pieniazki cos co jest potrzebne oplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. Dostałam od brata pieniądze to zaszalałam i kupiłam spodnie, bluzkę i torbę podróżną :yeah:

 

Teraz muszę zadzwonić do sekretariatu i uzgodnić z tą maturą co i jak. Jeszcze chwila bo mi cosik się nie chce. :roll:

 

-- 23 wrz 2014, 14:57 --

 

Zadzwoniłam. W sobotę do sekretariatu zapisać się do klasy maturalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :papa:

 

Dziś w pracy miałam tak odmóżdżającą, monotonną robotę, że aż się źle czuję. Przez kilka godzin bezmyślne klik,klik myszką. No ale trzeba było zrobic. Trochę mam gula w gardle i napięcie karku. A na 20tą do doktora. Może dobrze, że nie jak skowroneczek.

Dostałam wczoraj od przyjaciółki słój zupy- krem ugotowanej wg. kuchni przemian, więc przynajmniej coś mój żołądek przyjął.

Chyba się jednak denerwuję przed wizytą. Może poprasuję na uspokojenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej kochana! Tak pogoda niedobra i jeszcze to dojmujące zimno... Chociaż udało mi się z psem w słońcu pochodzic, to myślałam że nam łby wietrzysko urwie, dobrze że już czapkę wzięłam.

Marudź kochana marudź, to mi raźniej, że nie ja jedna taka jęcząca ;)

Zdam relację po powrocie. Właśnie się zbieram bo jeszcze do bankomatu, cash na doktora podjąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Makabra, kosmostrada, mirunia, :**************buziam Was goraco za ten ziab na dworze :************ Ja tez bez nastroju.

Zimno , ponuro , w dodatku wszytskie dni mi sie takie same wydaja.

Teraz umylam wlosy , wygrzalam kuper w cieplej wodzie we wannie.Zrobie kolacje i zadzwonie do p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatek :*** A żebyś wiedziała, że ziąb! Siedzę pod kołdrą z zimnymi stopami, nie ma kto zagrzać :( Zastanawiam się, czy nie wyżalić się babci, ale ona pewnie mnie tylko dobije...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×