Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, to ok. Też by było dobrze, aby się przerzuciła jednak jednak z czarnej fusiastej ciężko mi zrezygnować bo taką lubię wręcz uwielbiam i gdybym mogła to piłabym ze 4 albo i więcej.

 

-- 20 wrz 2014, 10:07 --

 

jednak dla mnie to głupota idiotyzm, brać leki na skutki wypicia kawy- propranolol w moim przypadku, a i tak, męczę się bo jestem pobudzona, czasem wpadam w furię, zniecierpliwiona inne nieprzyjemne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, U mnie lepiej byc nie może ( wolę nie zapeszać). Jesli chodzi o nerwicw to mam sporadycznie jakąs nerwe od środka ale to zazwyczaj jak cos sie ma wydarzyć (czyżby 6 zmysł).

 

A co najwazniejsze to odciełam wszystko co łaczyło mnie z toksycznymi osobami. Nic mnie bardziej nie irytuje niż osoby które myslą że sa pępkiem świata. Zreszta co ja będę pisała 8)

 

 

Kasieńka a ja widzę że sobie świetnie radzisz i wielkie brawo za to :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, cieszę się że u Ciebie dobrze. Skoro działy toksycznie to pewnie, tak lepiej.

Radzę, nie radzę, różnie to bywa, ale ogólnie do przodu 8) Buntowałam się wcześniej terapeutce, a teraz myślę że może kobitka ma trochę racji więc staram się wpływać na myślenie, nie brać tak wszystkiego do siebie, każdą złą, krytykującą myśl na swój temat odwracać i "mówić" do siebie coś pozytywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, to jest własnie klucz. Może poczytaj sobie potege podświadomości (powinna byc w necie lub w bibliotece). Ja też odkąd staram sie otaczac pozytywnymi osobami, rzeczami, sprawami czuje sie lepiej. Nie oznacza ze tu na forum nie ma takich osób, bo sa( ale takich to ja zanam tu malutko). Zreszta sama wiesz Kasiu jak tu jest 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×