Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To ktoś jeszcze czyta tego mizogina komina? :hide:

Wiem, że to prowokacje (chociaż marne, ludzie łykają), ale jednak coś w tym musi być-trzeba wyjaśnić światu, że to nie jego nikt nie chce, a to on-pan i władca decyduje :pirate: Ale tak prawdę mówiąc to żadna z niego partia: prostak, no i te 150 cm w kapeluszu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tat studio w gdańsku, na szyi

Odważnie ^_-,a co dokładnie?

To ktoś jeszcze czyta tego mizogina komina? :hide:

Wiem, że to prowokacje (chociaż marne, ludzie łykają), ale jednak coś w tym musi być-trzeba wyjaśnić światu, że to nie jego nikt nie chce, a to on-pan i władca decyduje :pirate: Ale tak prawdę mówiąc to żadna z niego partia: prostak, no i te 150 cm w kapeluszu :105:

O,tekst randoma !

room_full_of_people_who_cares.jpg

przeglądając internety,jednak niewątpliwie - Polsza to nadal ciemnogród,przynajmniej w sieci ^_^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, tyż tru D:

coś kolejnego w planach?

 

Kolejny będzie u Klaudii (https://www.facebook.com/ciociaklodzia?fref=ts), bardzo podoba mi się jej kreska. Szkoda, że nie ma mnie teraz w pl, bo robi jeszcze za dwie stówki, ale rozmawiałam z nią ostatnio i ma stworzyć dla mnie projekt na grudzień-żadne sowy i jelenie-raczej znów kwiatowy, roślinny motyw graficzny, chociaż chciałabym jakiś jeden kolor wrzucić :)

 

Śledzę też ostatnio Agnieszkę (jest apprentice w 9th) http://instagram.com/insaneillustrations -mam nadzieję na więcej i bardziej 'insane' ilustracje i może, może... + co najważniejsze póki co za free u niej :)

 

A Ty się w końcu zdecydowałeś na kogoś?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, kfiotki i spóła zawsze spoko D: .

W kwestii rękawa jestem niezdecydowany bardziej niż stado bab w ciąży,mogą mi wręcz trepy czyścić w tej kwestii :pirate:

Jeśli jednak już,to na 95% Dublin i Tomash,kwestia czy przełamie swoje własne asocjalne bariery :<.

Jeśli "skurczacze" i kraj,to pewnie Gdynia, Sid .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, zawsze gorączkujesz D: ?

No cóż,z tego co pamiętam 8h był "hardcore" 12 lub 14,oh well...poczuje że żyje pod koniec przyszłego roku ^_-.

Z tego co pamiętam to tak, jedynie być może po pierwszym tattoo gorączki nie było (ale nie trwało to tak długo jak przy pozostałych), podobno to normalne przy takim zmęczeniu organizmu.

8,5h na takiej małej powierzchni to był hardcore, ale jak chcesz robić np całą rękę* (wiadomo o co kaman) na strzała i o ile pojedzie w jednym kierunku (przykładowo z dołu do góry, a nie że raz tu potem 5 minut góra i tak w kółko) to chyba przeżyjesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×