Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku, ja już napisałem. Nie wiem czy dojdzie do randki, bo to znajomość internetowa, ale faktem jest, że dziewczyna się zgodziła ze mną spotkać.

Jest to dla mnie bardzo miłe i budujące. Biorąc pod uwagę, że najczęściej na tego typu pytanie dostaję odp. nie, bo nie jesteś w moim typie.

Nie pijam alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal nie wiem jak pogodzić się z własną nieatrakcyjnością fizyczną z tym, że niemal zawsze jestem nie w typie dla każdej kobiety już na starcie skreślony za sam wygląd. Niestety okazało się, że operacje plastyczne nie wiele mogą mi pomóc. Czyli jestem skazany na to, że będę wiecznie bez dziewczyny, partnerki. Strasznie mnie to boli nic mnie nie cieszy, bo ja naprawdę potrzebuję być z kimś. Jedynie będąc w związku mogę być szczęśliwy, inaczej w moim życiu zawsze czegoś brakuje.

 

-- 21 lip 2014, 18:07 --

 

Brzydota zabiera naprawdę bardzo dużo, odbiera szczęście możliwość bycia z kimś.

 

-- 21 lip 2014, 19:11 --

 

Brzydkiemu facetowi mówi się, że ma być pewny siebie starać się, ale i tak odpada za wygląd, bo nie jest w typie. Wiecznie przegrany za sam wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się kiedyś jak duże pokrycie w rzeczywistości i opiniach innych ma Wasze wyobrażenie o własnej brzydocie?

Moje wyobrażenie o własnej brzydocie ma bardzo duże pokrycie w rzeczywistości i opiniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mr derelka, ciekawie napisane, dużo prawdy w tym co piszesz... to ślepe gonienie wyglądu i stawianie go na 1 miejscu jest przerażające i sam sie często na tym łape, bo to puste i takie zwierzęce... współczuje z tymi brwiami, ale chętnie bym zobaczył czy to faktycznie az tak cie szpeci, może wstaw na forum? tutaj są życzliwi ludzie, przy okazji może to będzie taka miniterapia w walce z kompleksem i ktoś coś powie ciekawego czy doradzi ;)

 

ile masz lat derelka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×