Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, no to super ze idziesz do przodu

 

Umykam się umyć bo jeszcze muszę się spakować już się boję że się nie wyrobię, bo się zagadałam choć nie żałuję bo bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało :*** dzia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*************

Jakie macie na dzis plany?>

Ja musze torszke popracowac ;) mam zamowienie na kolejne bransolki . Od mojej pani doktor ogolnej plus od pan pracujacych w rejestracji.

 

Moja siostra ma przyjsc po poludniu a moze jeszcze zafarbuje wlosy?

 

Milego dzionka :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w sobotę :papa: słoneczko nieśmiało zaczęło świecić, a wcześniej było pochmurno

 

Infinity, nie, na zawroty głowy. Na wyciszenie emocji zażywam 2xdz Hydroxyzinę 10mg, a i tak chodzę śnięta.

Czekam aż organizm przyzwyczai się do działania nowego leku, mam nadzieję na poprawę, bo własnie zawroty głowy potęgują u mnie lęki.

 

jasaw, mam podobnie, że zawroty głowy powodują większe lęki i niepokój, również biorę prawie co drugi dzień hydroxyzinę, która powoduje większą senność i zamulenie. Jaki nowy lek bierzesz oprócz hydroxyziny? A nawiasem mówiąc, jestem w podobnym wieku.... teraz martwię się o swój kręgosłup szyjny, jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje plany na dziś hmmmmmmm na zakupki... sporo sprzątania w domu... musze remanent w szafach zrobic bo nie mam w czym chodzic a szuflady kipia... po poludniu na cmentarz do taty pojade bo na zielone świątki chcę coś ogarnąć i tak o... chciałabym też kupić sobie jakieś ubranko i buty dla siebie i małej ale co z tego będzie to nie wiem... czy mąż pozwoli??;> heh

 

-- 07 cze 2014, 09:46 --

 

to tylko ja taka gówniara heh;/ ja tez muszę włoski pomalować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj Kochany Płatku :*******

miło mi, że nie pomyślałaś... a po czym tak stwierdziłaś? mam nadzieję, że to nic nie zmieni w tutejszych relacjach? :mrgreen:

 

Mam zaproszenie na działkę do brata, przyjedzie po mnie i posiedzę trochę na powietrzu u nich, popatrzę jak wszystko rośnie, posiedzę na leżaku, poprzytulam psa, może humor mi się poprawi... ładny dzionek nie będę siedzieć sama w domu i rozmyslać :105:

 

a co u Ciebie, jak samopoczucie, lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×