Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, spalem dobrze

kupmitrumne, ok czymam za słowo, dotarl do ciebie poczta moj prezent na dzien dziecka wielki pluszowy mis z zamontowana mini kamerka szpiegowska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie lubie zadnych serdelkow , czasami zjem parowke zawinieta w plasterek zoltego sera i nalesnik ale to nie robi ze mnie krypto geja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pajak sobie za duzo pozwala pod skrzydelkiem trumienki :nono::nono::nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie lubie zadnych serdelkow , czasami zjem parowke zawinieta w plasterek zoltego sera i nalesnik ale to nie robi ze mnie krypto geja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pajak sobie za duzo pozwala pod skrzydelkiem trumienki :nono::nono::nono::nono:

 

Przepraszam ale nic nie poradzę, że mam takie podejrzenia :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, nie wiedzialem ze takie prezenty montujesz. Kurcze dzis nie ma nikigo na parkingu, z Grzesniem wczoraj sie troche nudnawo rozmowaialo. Dzisiaj nie mam co robic caly dzien. Z to jutro o 16 do pracy po okolo 19 zabieg laserowy, pozniej psycoterapie, poznies spotkanie

z lekarzam bo leki na spanie mi sie koncze, pozniej spotkanie z kolega w hotelu i na koniec wyjazd na parking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, znajdz inne zajecie niz ten parking wiesiu, moze piwkowanie z buka ???

 

-- 01 cze 2014, 13:06 --

 

tarantula, i sama mieszkanko wynajmujesz za swoje wlasne pieniazki ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×