Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bardzo bym chcial taka /mamusię/psychoterapeutę wielce rad bym był z tego :)

 

Amen Siostro!!! :pirate:

I dziwić się, że coraz więcej pierdół wsród facetów. Kobieta nawet jak ma depresję to jest ...silna, a facet to taka...ciota :?

 

uwielbiam to generalizowanie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, i da cyca do ssania na noc, oraz kieszonkowe z sniadankiem do lozka przed pojsciem do pracy :)

Aranjani, a ty nie powinnas byc na randewu z nihilem na darkach :D:D:D:D:D

 

Amen Siostro!!! :pirate: ---- ale mi sie podoba ten tekst :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, koło zapasowe mi nie potrzebne :mrgreen:

A niestety naleze do tych co jak czytaja jakieś głupoty to nie umieją sie powstrzymac przed komentarzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, lepiej jak masz tutaj takie koneksje to szukaj bogatej laski ktora zaopiekuje sie nieoszlifowaym dajmondem, a obiecuje ze odwdziecze sie nowiutkiem telewizorem led 42 cale :) za kase mojej przyszlej milosci oczywiscie .

 

Amen Siostry !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie z tym "Ciotowaniem" ja poprostu jestem neurotykiem i jestem wyjątkowy, jestem jak nieoszlifowany diament tylko trzeba dobrej siostry która temu podoła :P

 

Amen Siostro!!! :pirate:

Czyli mamusia;] która wychowa, pogłasia po główce, zrobi śniadanko, wyprasuje i upierze majtusie... :mrgreen:

A ja odczuwam pociąg emocjonalny do kobiet potrzebujących ciągłego "głaskania po główce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, lepiej jak masz tutaj takie koneksje to szukaj bogatej laski ktora zaopiekuje sie nieoszlifowaym dajmondem, a obiecuje ze odwdziecze sie nowiutkiem telewizorem led 42 cale :) za kase mojej przyszlej milosci oczywiscie .

 

Amen Siostry !!!!!

 

Ale ja zadnych koneksji nie mam tutaj :mrgreen:

Tv tez nie potrzebuje... ale za jakas laska dla Ciebie mogę się rozgladnać :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, o mordo powrociłes wielce zem rad, tylko troche sie pozmieniało od czasu kiedy cie nie byłem teraz to ja jestem samcem alfa na dzielni i płaci sie dziesięcinę co tydzien na moje konto na pw, trumienke zatrzymaj na otarcie łez .

 

-- 08 maja 2014, 23:16 --

 

tarantula, a ty ile masz wiosen i hektarów na wsi ??? ze tak sie spytam z ciekawosci i sympatii oczywiscie :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ze mną powiosłuje kajakiem po meandrach życia D: a tak na poważnie niedługo mam spływ kajakowy ze znajomymi i wszyscy będą sparowani oprócz mnie D:

 

 

łooo:) gdzie masz spływ? z jakiego jestes ośrodka? :mrgreen: i gdzie to sie wybierasz? ja ostatnio byłam na Nysie ale pogoda sie nie udała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo bym chcial taka /mamusię/psychoterapeutę wielce rad bym był z tego :)

 

Amen Siostro!!! :pirate:

I dziwić się, że coraz więcej pierdół wsród facetów. Kobieta nawet jak ma depresję to jest ...silna, a facet to taka...ciota :?

 

Hahah :mrgreen: ano tak to jest, ja juz dawno stwierdziłam ze swiat stanął na głowie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×