Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Byłby zwiazek na zasadzie próbuje-robię, tak jak kiedys laski grały w gume skakały z tym tekstem, jak wyszlo było o,k jak zjebała to powtórka :D

wychodzi na to ze powinienem kazdej lasce która zgodzi się regularnie dawać dupy, pozwalac wchodzić do swojego życia, pomimo ze sam w swoim zyciu nie odnajduje sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, fajnie, że nie próbujesz byc na siłę z kimśbyle nie być sam. Masz dużego plusa, że nie jesteś desperatem typu nie znajdę laski to umrę, potne się lub coś innego sobie zrobie. bo to jak szantaż emocjonalny i taki gośc od większości kobiet ma minusa. Bo co nie wyjdzie zwiazek i gośc zacznie szantażować samobójstwem? Strach się bać. takie zachowania nie robią tylko wrażenia na naiwniaczkach bo każda normalna panna ucieka przed desperatem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, na sile to mozna wepchnąć banana w tylek a nie budowac perspektywiczny związek..

bez porządnych fundamentów w postaci płynnosci finansowej, wspólnych planów i celow/ i nie ma co tu pierdolic o jakiejs milosci/długo żaden zwiazek nie pociągnie...beda trwaly tylko takie gimbusów pozostających na utrzymaniu rodziców.

Nigdy nie byłem desperatem i nie jestem, jesli nie ta to będzie inna....ale nie o to chodzi, ja zwyczajnie nie nadaje sie w tej chwili do zwiazku.

Najwazniejsze jest teraz dla mnie moje zdrowie i nic poza nim nie liczy sie dla mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, :lol: ech Reibenku stanowisz miły dla oka i balsam dla oczu obraz i ciekawy, inteligentny rozmówca jesteś ale chyba nie poruchasz jesli nie zaczniesz udawać skrzywdzonego misia ale wiem,ze to nie w Twoim stylu :great::Pelo, związek na siłę w ogóle odpada.Jak dla mnie to ogromna żenada być z kims byle nie być samemu albo dlatego,że nikt inny sie nie trafił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby zwiazek na zasadzie próbuje-robię, tak jak kiedys laski grały w gume skakały z tym tekstem, jak wyszlo było o,k jak zjebała to powtórka :D

wychodzi na to ze powinienem kazdej lasce która zgodzi się regularnie dawać dupy, pozwalac wchodzić do swojego życia, pomimo ze sam w swoim zyciu nie odnajduje sie.

Dobre skwitowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie poruchasz jesli nie zaczniesz udawać skrzywdzonego misia ale wiem,ze to nie w Twoim stylu :great::Pelo

nic nie muszę udawać, jestem skrzywdzony, bóg mnie skrzywdził, chciałem 2 cale więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he myslalam ze na odwrot - gdy padnie haslo 'buka' to powinnam myslec o kims superhipermegaturboultrafajnym : P

 

maciey dzieki ze dopowiedziales bo bym sie nie domyslila : D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko tutaj trumienki brakuje , matki polki :)

khaleesi, widze ze sprawujesz tutaj role sedziego rozstrzygającego spory i to ty ustalasz co jest dobre a co złe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only bitches !!! Jak można budować sensowny związek, jeżeli jest się na 99 % pewnym, że na przestrzeni najbliższych 10 lat popełni się samobójstwo, zaćpa na śmierć, albo skończy jako to zaślinione, robiące po siebie warzywo ? Jak można być tak egoistycznym i nieodpowiedzialnym, decydując się obarczać "sobą" jakąkolwiek dziewczynę ?! IMHO chorzy psychicznie nie powinni się z nikim wiązać "na stałe", nie powinni zakładać rodzin, nie powinni mieć dzieci ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, pitol pitol, Korki Taczer miał dupe i załozyl rodzine to zaburzeni nie moga ? toz to czysta dyskryminacja ! i rasizm !

Trumna - mały pyskaty ninja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×