Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem zdrowa


monietta

Rekomendowane odpowiedzi

A tu się z Tobą nie zgodzę bo wielu nerwicowców nie ma takich cech jakie opisujesz! To niesprawiedliwe z Twojej strony! I nie każdy "truje się" psychotropami - ja np. nie. A poza tym chyba sobie sprawy nie zdajesz, ilu ludzi żyje z nerwicami na świecie, w końcu nie tylko to forum istnieje, i nie mówią nikomu o swoich dolegliwościach i nic na nie nie biorą. Świat ma różne odcienie a nie tylko biel i czerń.

 

Czemu to akurat odebralas do swojej osoby ? przypomnialem sobie tych , ktorych znalem osobiscie i przewaznie bylo wlasnie tak jak napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co masz racje... niekoniecznie lekami trzeba sie leczyc... mozna isc poprostu na psychoterapie ;) ale nie podawaj swoich cudownych metod tutaj tym bardziej jak sam nie wiesz jak kogos wyleczyc i nie badz juz taki zarozumialy... a pozatym po co Ty wpadles na forum... dowartosciowac sie?:> co nerwica nie przeszla ?;> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale to Ty caly czas zaczepiasz uzytkowników swoimi reklesjami i zaczynasz sie juz robic niemily bo teraz to Ty zaczynasz obrazac innych. Obrona wlasnych przekonan, nawet jesli nie sa sluszne to nie trollowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest to czego nie lubię - wrzucanie wszystkich do jednego wora! Uwierz mi, nie każda osoba tutaj bierze leki, a poza tym nerwicowcy są nie tylko tutaj i nie każdy się "faszeruje" mówiąc potocznie. I widzę że zaczynasz się robić agresywny - czy tak reaguje osoba wyleczona z nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×