Skocz do zawartości
Nerwica.com

Setaloft


myszka1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)Jestem tu nowa i czytając niektóre wątki dotyczące Setaloftu trochę się załamałam.Przedemną leży recepta na ten lek i cały czas się zastanawiam czy iść go wykupić.Okropnie się boję,ale z drugiej strony czasem nie daję sobie rady :( .Mam nerwicę natręctw,a jakby tego było mało przez kilka lat byłam chora na anoreksję.Wydaje mi się,że nikt z moich bliskich nie rozumie jak ja się czuję,chociaż starają się w jakiś sposób mnie wspierać.Chodzę na psychoterapię,niby wszystko jest w porządku,ale kiedy przychodzą takie dni załamania jak teraz to wszystko wydaje się bez sensu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam ten lek przez 2 lata. Potem miałam parę miesięcy przerwy i znów do niego wróciłam. Dobrze go wspominam. Pamiętaj że lepiej zacząć od ćwiartki a potem stopniowo zwiększać i że trzeba cierpliwości. Lek zaczyna działać nawet po 2 tyg. Czasem pomoc leków jest niezbędna do wyleczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie świadomość tego,ze wogóle mam brać jakieś leki poprostu dołuje.Mam problem z jedzeniem,a tabletki są dla mnie jakimś rodzajem jedzenia.Wiem,że to glupio brzmi,ale tak jest.Narazie wykupiłam lek i chyba przy następnym ataku zacznę go brać.Potwornie się boję,ale wiem że już nie mam odwrotu...CHCĘ WYZDROWIEĆ!!!

A czy u ciebie choroba minęła po tych lekach?I ciekawa jestem,czy te skutki uboczne są na tyle męczące,że uniemożliwiają normalne funkcjonowanie?Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja biore dwa razy dziennie bo nie umiem rozmawiac z ludzmi bez niego.Zaraz placze,rece mi sie trzesa,boje sie nawet nie wiem czego.A tak to moge wyjsc z domu,klakson na ulicy juz mnie wystraszy.Sama stwierdzisz czy warto go zazywac,tylko nie dowiesz sie tego, dopoki nie sprobujesz.Kup jeszcze magnez z potasem i wit B tylko musisz ja ograniczac bo w wiekszych ilosciach jest szkodliwa.A reszte mozna zastosowac metode 10 dni zazywasz 10 dni przerwy,jak ziola.Dziurawiec podobno szkodzi na sloncu,ja sie boje,i bez tego chodze jak pijana nogi mi sie placza.Podobno to od kregoslupa,mam zwyrodnienie,moze tak moze nie?Kiedys szybko chodzilam a dzis staruszki chodza szybciej niz ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć myszka1980, miło Cię poznać. Nie znam tego leku - zastanawiam się, czy lekarz nie mógłby przepisać Ci coś słabszego, na kryzysowe sytuacje :?: Być może takie wyjście wystarczyłoby :?: Poza tym, każdy lek działa inaczej (choć czasem podobnie) na każdy organizm. Jak się już zdecydujesz to musisz obserwować swój organizm - być może Twój będzie dobrze tolerował ten lek. Czasem nie da się sobie pomóc bez leków - szczególnie przy skomplikowanych, przewlekłych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×