Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, nie wiem, zadzwoń do urzędu i zapytaj, wiem,że tam są jakieś wzmianki o pobieraniu pieniędzy nie wiem czy nie rent przypadkiem ale głowy nie dam sobie uciąć, albo wejdź na stronę PUP i poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według internetu mogę się zarejestrować jako poszukujący pracy, ale jeszcze jutro spytam w PUPie.

 

-- 07 kwi 2014, 20:02 --

 

a jaką masz rente ? bo są różne...

Socjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem,że ludzie na rencie dorabiają sobie, pracują ale ja z moją podejrzliwością pewnie 100 razy sprawdziłabym zanim poszła, po to,żeby mi renty nie zabrali i cudownie nie uzdrowili :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne ale obecnie do pracy przyjmują najchętniej ze znacznym bo za to pracodawcy mają większe dofinansowania z unii. Podobno, tak słyszałam, obecnie grupy to: częściowo niezdolny do pracy, całkowicie niezdolny do pracy i niezdolny do samodzielnej egzystencji. Porobiła się paranoja. Nowe przepisy są kijowe, żeby osoby niezdolne do samodzielnej egzystencji przyjmować do pracy jako "ochronisz" np. Tak ktoś mi mówił, ale słyszałam że weszły nowe przepisy.

Dziś kupowałam bratu leki. Te za ktore placił 3 z hakiem były bezpłatne. Nie wiem czy aptek ma jakąś promocje czy znów coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas na leki. Pójdę do tego zakichanego mopsu jutro (nie znoszę chodzić po urzędach i gadać z urzędasami, bo tam mi się dopiero włącza paranoja) i dowiem się, niech mi doradzą i coś podpowiedzą w końcu od tego są. W środę rano jadę do szpitala mojego byłego pielęgniarkę odwiedzić (nie wiem czy już to pisałam wam mam jakieś rozdwojenie) i lekarzy, zapraszają mnie to pojadę, zobaczę co tam się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×