Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

czuje się jak by mi ciężarowy jezdził po głowie.

A podobno jak się przechodzi przez nerwice przydaje się wsparcie rodziny.a

Rodziny się nie wybiera kurcze pieczony.Co tu jeszcze napisać-pomoc chaka norisa była by jak najbardziej przydatna.

Oj się porobiło,naprawdę trzeba być silnym aby przez tą nerwicę przejść.A ja dostałem bonus-cała masa bulsitu.

I tak sobie poradzę z tym wszystkim.

Nerwica to jest taki wide klip na ktory wielu ludzi pracuje.Setki odpowiedzialne są na nagłośnienie,jest wielu stylistów.

 

A wracając do tematu to:

ściągnołem na lapka zdjęcia Westerplatte.Narawdę jak się na nie patrzy to cały ten bulshit przestaje być taki pff.No miło tak polączyć się myslami z naszymi rodakami którzy bronili naszej ojczyzny na tym znaczącej ziemi.Westerplatte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, 125ka to nie taka wcale skromna jak na teren, włoszczyzna czy japonczyk.

jesli włoch i jest jeszcze w dobrym stanie to możesz wymienić cylinder z tlokiem na 175, zawsze to wiecej mocy a koszta niewielkie, skoro odkrecasz gwint i malo :D

Moj dzisiejszy dzien tez bez gleby i bardzo sie ciesze, pierwszy przepał moto w tym roku i nawet udany, rece zaraz mi odpadna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, 125ka to nie taka wcale skromna jak na teren, włoszczyzna czy japonczyk.

jesli włoch i jest jeszcze w dobrym stanie to możesz wymienić cylinder z tlokiem na 175, zawsze to wiecej mocy a koszta niewielkie, skoro odkrecasz gwint i malo :D

Moj dzisiejszy dzien tez bez gleby i bardzo sie ciesze, pierwszy przepał moto w tym roku i nawet udany, rece zaraz mi odpadna :D

Och jakże mi miło, że mnie ktoś rozumie :mrgreen:

Włoch, ale wymieniać cylindrów i tłoków to ja nie umiem :-|

Dzisiaj też moje rozpoczęcie sezonu :mrgreen: Późno, ale tak się wywściekałam,że chyba padnę dzisiaj spać po dobranocce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Rozumie, rozumie i to bardzo dobrze, podziwiam kobiety z nie typowym hobby..po tych tabsach co łykasz, pewnie czesto śmigasz na autopilocie..

Ja niestety nie moge pozwolić sobie na glebe :hide: u mnie pod tyłkiem typowa japońska szlifierka :D

Jesli mieszkasz w woj.mazowieckim, moge polecic dobry i tani warsztat ktory wymieni bebechy w jeden dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×