Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Otrzymałam zaproszenie na mecz hokeja na lodzie :D(co prawda fejsbukowe, więc niestety nie indywidualne, no ale jednak dostałam, bo zazwyczaj się mnie pomija, choć ktoś zaprasza wszystkich innych znajomych). Niestety raczej nie skorzystam - tu znowu wkrada się samotność, bo co za radość iść samemu i siedzieć wśród obcych ludzi? Osoba, która mnie zaprosiła, ma już swoją zgraną klikę, do której nie są dopuszczane nowe osoby, a jeśli już, to jednorazowo i traktowane są jak piąte koło u wozu (miałam kiedyś okazję spędzić z nimi czas). Poza tym mecz zaczyna się późno i nie miałabym jak wrócić do domu, bo mieszkam na cholernym zadupiu. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem mamę czy przy Piramidzie Cheopsa pracował jakiś Kowalski.Mama mi powiedziała,że nie tylko Kowalski budował,ale i Nowak,Zieliński i Malinowski.

W życiu bym sie nie spodziewał, jeśli tak przypadkowo mieszają się rasy jak w Egipcie, to później nic dziwnego że się coś pierdoli w głowach tych ludzi. Przecież przodkami niektórych z tych ludzi mógł być Murzyn, Portugalczyk, pies, ryjówka, borsuk, hiena, Niemiec i Japończyk. Nie jest to w żaden sposób jakimś objawem rasizmu z mojej strony, ale nie wiem czy natura akceptuje takie pomieszanie się genów.

Jest taki pan w Łosicach,ma 78 lat i twierdzi że 70 % Polaków ma domieszkę innej krwi.Według tego, pana też w serialu Ranczo gra dwóch Żaków.Cezary i jego brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegać nago po lasach i łąkach :105:

Masz szczęście, że bukę ubiłem i nic nie grozi teraz w tych lasach, zrobiłem to dla dobra ogółu ale jak chcesz to możesz mi jakiś podarek złożyć w naturze, łatwo nie było, buka miał dwa szwadrony zmechanizowanych wypchanych kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Ty się Raben ze tego wątpliwego zwycięstwa tak pochopnie nie ciesz :P Buka może i chwilowo panowanie nad lasem utracił, ale ma za to jeszcze licznych skrytobójców, co to Ci w każdej chwili z nienacka mogą Twą chuć upierdolić - bo on jeszcze nie powiedzial ostatniego słowa :D Radziłbym podwoić straż przyboczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę Nihil6, że demon buki będzie wiecznie działał i nie raz spęta biedaków, co gorsze udało się zbiec jego oryginalnemu kotu, temu żywemu, a jak wiadomo jego związek z buką był niepodważalny, niektórzy szepczą w strachu, że przekroczył nawet barierę międzygatunkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Ai*, i tak wrócisz ;) Poza tym po co odchodzisz? Czy to próba skupienia na sobie uwagi?

Wiem jak skutecznie zwrócić na siebie uwagę :mrgreen: nie muszę w tym celu odchodzić z forum. Może wrócę wraz z pierwszą jesienną słotą... Poza tym nikt mnie tu nie podrywa a ja męża szukam

 

Więc mam rację. A poza tym nie lepiej szukać wolnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×