Skocz do zawartości
Nerwica.com

omemy czy zaburzenia równowagi?


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

otoz chodzi mi o to... bylem w pracy i stalem przed stolem.. i wydawalo mi sie ze stol sie do mnie zbliza. Nastepnie popatrzylem w bok i jakby podloga sie ruszala w lewo... normlanie pozniej taki lek i przestalo.. i pozniej sobie schize wkrecalem i to ze nie chce sie lecyzc ze mam dosc itd... kazdy nowy objaw kosztuje mnie coraz wiecej sil... normlanie wysiadam.. skonczylo sie z homoseksualizmem to pieprzone inne objawy sie nasilaja... jakyb nerwica byla czlowiekiem to bym kurde zatlukl!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam, rzadko ale mam najgorzej bylo jak bylam na koncercie kultu i stalam w srodku tych wszystkich ludzi i nagle myslalam ze wszystko sie rusza, i wszyscy sie ruszaja a ja tez sie jakby koluje, mimo ze stalam w miejscu. no wiec powtorzylo sie to z 5x podczas dwoch godzin i postanowilam ze odejde na bok. i juz sie nie powtorzylo. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to objaw jakiś somatyczny (jeden w wieeeeelu) nl. Majfu, a może jesteś przemęczony :?: Zdecydowanie zbyt dużo sobie wkręcasz. Przecież wiesz o co chodzi w nerwicy, znasz jej mechanizmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to objaw jakiś somatyczny (jeden w wieeeeelu) nl. Majfu, a może jesteś przemęczony :?: Zdecydowanie zbyt dużo sobie wkręcasz. Przecież wiesz o co chodzi w nerwicy, znasz jej mechanizmy ;)

 

No w sumie tutaj masz racje ;) akurat wtedy bylem po basenie pierwszy raz bo sie zapisalem i krotko spalem :P ale panika mi sie straszna wlaczyla ;D sorka za posta jak niepotrzebny to prosze usunac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi :( ostatnio często to przerabiam, mam wrażenie czasami, że podłoga nie jest prosta, że stół nie jest prosty, że blat jest ukośny, że zaraz się przewrócę, tez tak macie???? może ja juz wariuję???

 

Nie, nie wariujesz. Poprostu masz nerwice ;) a tym bardziej jak sie o to bedziesz bać to tym czesciej bedzie Ci sie tak zdawac wie jaki wniosek ?:> przestać się martwic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspomne o tym, że idąc ulicą mam ciągle wrażenie że zemdleję

 

mam to samo ;) Ostatnio siedziałam na przystanku i miałam taka ochotę położyć sie na asfalt że myślałam że zwariowałam już całkowicie i to nie żebym chciała popełnić samobójstwo tylko po prostu miałam ochote leżeć na ulicy wiem że to chore ale ostatnio odkąd biorę tabletki mam coraz więcej takich odpałów. Tak samo niedawno złapałam zawiechę przy czytniku cen w sklepie... stałam i gapiłam się na ten laser przy kodzie kreskowym...

Paranoja, no!
- zgadzam się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×