Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, na brak koncentracji bardzo dobra jest medytacja :)

No ale trzeba mieć czysty umysł, spokojny,żeby medytować. A ja go nie mam, teraz moją jedyną medytacją jest zawieszka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide zaraz spac, z moim katarem , wczoraj sobie smarowalam namietnie nos mascia majerankowa 8) a na masci wyraznie pisalo ze smarowac do razy 4 ale ja ze nos mi sie obdarl to posmarowalam z razy 15 i efekt ----- masc mnie uczulila i mam bable 8) i teraz nie dosc ze nos mnie piecze to jeszcze swedzi :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, mi pomogła wlaśnie uspokoić ale na to trzeba czasu czasu i wytrwałości,pierwsze efekty zauważyłem dopiero po miesiącu :twisted:

na razie jej nie mam ;( poczekam aż trochę dojdę do siebie czyli będę miała spokojniejszą głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postarajmy się traktować każdy nawrót choroby jako naturalny i niezbędny, ale jedynie przejściowy etap na drodze do powrotu do zdrowia.

Pamiętajmy, że pomimo naszego wrażenia, jakbyśmy za każdym razem zaczynali od początku, tak naprawdę ciągle robimy krok naprzód.

 

 

Tego sie trzymam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, luz tak rada mi pomogło to i może tobie pomoże :)

w każdym razie dzięki za radę :)

 

Postarajmy się traktować każdy nawrót choroby jako naturalny i niezbędny, ale jedynie przejściowy etap na drodze do powrotu do zdrowia.

Pamiętajmy, że pomimo naszego wrażenia, jakbyśmy za każdym razem zaczynali od początku, tak naprawdę ciągle robimy krok naprzód.

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×