Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, Tak, zapewne nigdy nie pomyślałbyś, że w Twoim życiu dojdzie do takiej sytuacji :D ale luz Kestrel, mi też nie przyszłoby do głowy kilka lat wstecz, że będę nagrywać tego typu vidy hehe......Masakra!!! Morał z tego taki, że życie konsekwentnie ryje Nam berety :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:105:
Kestrel, Tak, zapewne nigdy nie pomyślałbyś, że w Twoim życiu dojdzie do takiej sytuacji :D ale luz Kestrel, mi też nie przyszłoby do głowy kilka lat wstecz, że będę nagrywać tego typu vidy hehe......Masakra!!! Morał z tego taki, że życie konsekwentnie ryje Nam berety :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anel92, Kochana, nie chce zapeszać ale czuję się wybornie! Właśnie zadzwonił kumpel ze Stanów, super się rozmawiało. Poprawił mi nastrój maksymalnie. Jest git. Oby tak dalej... :yeah:

:great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, to poczytaj dział o lekach, tam to ludzie dopiero walą eksperymenty :P i gadają monotematycznie o jednych i tych samych lekach, w tym ja też pisuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIECZORNY KRETYNIZM OLI.................achhh......... :yeah:

 

[videoyoutube=3gbCf6f25vA&feature=youtu.be][/videoyoutube]

:lol::lol::lol:

 

Co do samego tematu- nie wiele mam do powiedzenia. Tzn nie testowałam na sobie miksu leków, chyba,że w celach ostatecznych kiedy miałam już na prawdę wszystkiego serdecznie dosyć. Bynajmniej nie brałam po to,żeby poczuć się inaczej tylko,żeby w ogóle przestać się czuć. Dlatego nie mam czego opowiadać bo nawet nie chcę do tego wracać. No i raczej nie było to na zasadzie miksowania różnych leków a brania za dużych dawek konkretnych leków. Szkoda gadać i wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja często do leczenia dołączam leki, wg uznania i tego co potrzebuję. Głównie załatwiam sobie mirtazapinę, bo po niej właśnie śpię należycie. Kwetiapina usypia coraz gorzej. Gabapentynę również dołączyłem do leczenia, jako środek na lęk wolnopłynący. Wziąłem dzisiaj ogółem 600mg i jestem mniej spięty. Mam zamiar brać 300-300-300.

Zalecenia lekarza:

lamotrygina 100-0-200

kwetiapina 0-0-400

Moje dodatki:

mirtazapina 0-0-15/30

gabapentyna 300-300-300

doraźnie benzo, ale bardzo rzadko

 

Lekarz więcej niż dwóch leków nie chce wypisać, a ja dopiero na zestawie ułożonym samemu czuję się lepiej. Więc dlaczego mam się nie leczyć w połowie na własną rękę, skoro mi to służy?

Aropo e-fajek - jestem wiernym ich palaczem, uwielbiam, palę całymi dniami, w każdym miejscu w jakim się znajduję, poza sklepami itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzięłam wczoraj całą mieszankę leków bo czułam się okronie. przespałam pół dnia. po prostu się naćpałam . za to dziś? jeden ze spokojniejszych dni od wielu tygodni. byłam u fryzjera,na zakupach (ostatnio w ogóle z domu nie wychodziłam) ,a zażyłam mniej niż przepisową dawkę. co to oznacza? że trzeba się naćpać żeby na drugi dzień w miarę normalnie funkcjonować? jutro już na pewno tak nie będzie,szara ,pełna lęków i nerwów rzeczywistość. bez sensu

 

-- 12 maja 2014, 19:33 --

 

Anel92, dziewczyna pracuje i jednocześnie męczy się ze swoją chorobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzięłam wczoraj całą mieszankę leków bo czułam się okronie. przespałam pół dnia. po prostu się naćpałam . za to dziś? jeden ze spokojniejszych dni od wielu tygodni. byłam u fryzjera,na zakupach (ostatnio w ogóle z domu nie wychodziłam) ,a zażyłam mniej niż przepisową dawkę. co to oznacza? że trzeba się naćpać żeby na drugi dzień w miarę normalnie funkcjonować?

No. A mnie biegli psyciatryz pytają, czemu uzależniłam się od leków ( w domyśle: to jest pani wina, nie nasza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×