Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, 174 i 50 to ciut za mało :-| a jakbyś ważyła 54 i ćwiczyła tylko?

 

-- 16 lut 2014, 11:18 --

 

Nie ukrywam, martwisz mnie, ale cóż.... nie jestem lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , dzisaj znowu mialem 3 godziny wzglednego spokoju rano. Obudzilem sie i tak przelezałem dwie godziny, później wstałem zrobiłem sobie kawę i pijąc kawę oglądałem telewizje. Trochę sie nudziłem ale mialem taki wzgledny spokój od nerwicy. Żadnych niepokoki taki zwyczajny fajny stan. Dziaj aż 3 godziny, może bede mial z dnia na dzień co raz dużej. Noc też mialem spokojną, do tego stopnia że nie chcialo sie tego spokoju marnować na spanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Witaj Płatku, ja też na drugi dzień mocniej wszytko przeżywam.

Posprzątałem mieszkanie i dalej nie mam już co robić. Chciałbym aby takie chwile spokoju jakie miałem od obudzenia od 10 do 13 trwały wiecznie, normalnie nie myślałem o nerwicy. Teraz czuje taki niepokój w splocie. No ale sam fakt, że się takie chwile pojawiają dobrze świadczy może z czasem beda co raz dłuższe i czestrze. W każdym razie to jest taki fajny spokojny stan jak sie ma bedac zdrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a ja znowu kurcze sie nudze nie mam co robic sensownego mieszkanie posprzatalem, zreszta u mnie wszytko w idealnym porzadku ostatnio.

Rano sie oudzilem to bolala mnie glowa, nos i gardło jakbym sie zazieil i no i jak sie polozylem na łóżku i zająlem tym problemem zazieienia

to zapomnialem o całym świecie i mailem taki fajny spokój. Na szczescie po wypiciu kawy caly ten zamul przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×