Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ale sobie dogodzilem, bylo fajnie spokojne od obudzenia, a pozniej stwierdzilem ze wyieram sie do sklpeu, zasiedzialem sie na forum i mialem 13 minut na dojechanie, a dojedza sie wlasnie 13 minut. Wyskoczylem z mieszkania i zaczalem gnac autem, straszny stres, przyjechalem minute za pozno. Ale nerwy juz mialem

napiete o to mocno, taki rodzaj pobudzenia i zdenerwowowanie w splocie słonecznym. W tych nerwach pojechalem do innego sklepu, w nerwach zrobilem

zakupy. Kupilem tez papier bo chcialem umyc auto. No i pojechałem na myjnie, umyłem sobie auto w środku. Co ciekawe mialem takie fajne stany uspokojenia

jakbym wcale nie mial nerwicy, patrzylem na ulice jak sobie jezdza samochody i czulem taki spokój. Pozniej poszedłem pogadać z gościem na parkinu, którego jeszcze nie znam, jak wszedłem do środka do budki to zaczałem odczuwać takie mocne napięcie, bo to bylo jeszcze po tej pirackiej jezdzie. Gości okazał się

niezwykle gadatliwy, praktycznie nie dopuszczał mnie do głosu. Zaczłem odczuwac takie zaleknienie, spięcie i zalęknienie. Czuje to w splocie słonecznym.

Wyszedlem z budki i przyjechalem do mieszkania. Kurcze męczy mnie to pobudzenie w splocie słonecznym, bardzo tego nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×