Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim...

 

Niedziela, marazm.

Człowiek się powinien wyciszyć, zebrać siły, a czuję marazm i napięcie.

Się lękam jutro spotkania z nowymi klientami, jakbym sobie przygotowała jakieś dodatkowe materiały to pewnie bym lepiej wypadła, ale na prawdę nie chcę tego teraz robić. Bym poleżała albo pograła w coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, przytulam, ale byles juz tam prawda? ustawiles ten necik? Bo skad bedziemy wiedziec jak sie czujesz?

No tak, byłem już w szpitalu, ale w innym, ten ponoć jest bardziej lajtowy. Internetu nie ogarnąłem, ale prawdopodobnie będę przyjeżdżał na weekendy do domu i wtedy będę zdawał relację. :smile:

 

-- 16 lut 2014, 16:32 --

 

Auman, na jak długo wiesz? bedzie sz online?

Na 2 miesiące. Jak będę przyjeżdżał na weekend do domu to wtedy będę online. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, koniecznie :)))) bo sie tu bedziemy o Ciebie martwic jak sie nie odezwiesz :nono::nono:

 

wieslawpas, ja w necie ogladam :) na zalukaj albo na kinomanie:) I czytam sporo , teraz akurat i zlych emocjach i o lęku , z biblioteki wzielam ksiazek sporo:)

Ale tez nie siedze w domu caly czas , wychodze do sklepow , na maisto czasem jade (wczoraj bylam ) na kijach spaceruje , czasem do koelzanki pojde ....

 

-- 16 lut 2014, 16:40 --

 

kasiątko, :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja nie mam talentu do relaksowania (zwłaszcza jak mi ryczy olimpiada z drugiego pokoju) :lol: Jakbym się umiała przestać spinać, to by mnie tu nie było ;)

 

Ale fakt muszę sobie na spokojnie wdrukować do głowy, że mam na kliencie zrobić wrażenie kompetencjami, a nie pasywną agresją :roll: Niestety jak jestem stremowana, to mogę wydawać się głupsza niż w rzeczywistości :oops:

 

A książkę tobym sobie nawet poczytała, ale od paru dni nie mogę się skupić na czytaniu. Hmmm... To może na teraz kawa i książka z obrazkami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×