Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki antyautystyczne lub na brak zainteresowań ?


eunika

Rekomendowane odpowiedzi

sulpiryd, fluanxol, do pewnego stopnia wellbutrin i pewnie jeszcze jakieś, ale po fluanxolu to wręcz słowotok miałam i oglądając komedie zwijałam się ze śmiechu, śmiałam się w kinie tak głośno, że ludzie mi zwracali uwagę, dziwne, ale sympatyczne uczucie, chciałabym tak znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sulpiryd, fluanxol, do pewnego stopnia wellbutrin i pewnie jeszcze jakieś, ale po fluanxolu to wręcz słowotok miałam i oglądając komedie zwijałam się ze śmiechu, śmiałam się w kinie tak głośno, że ludzie mi zwracali uwagę, dziwne, ale sympatyczne uczucie, chciałabym tak znowu

 

a masz coś takiego jak brak poczucia rzeczywistości i osobowości ? coś takiego jak derealizacja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej, tego to nie mam i nigdy nie miałam, nawet gdy byłam na nielegalnych substancjach czy wyższych dawkach alkoholu, zawsze 100% poczucia realności, bycia tu i teraz

 

a derealizacja to grubsza sprawa...

 

-- 28 sty 2014, 23:05 --

 

i jeszcze sertralina ma ponoć działanie otwierające w wyższych dawkach, ale nie brałam więc nie wiem jak to u mnie

 

a na brak motywacji jeszcze moklobemid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej, tego to nie mam i nigdy nie miałam, nawet gdy byłam na nielegalnych substancjach czy wyższych dawkach alkoholu, zawsze 100% poczucia realności, bycia tu i teraz

 

a derealizacja to grubsza sprawa...

 

-- 28 sty 2014, 23:05 --

 

i jeszcze sertralina ma ponoć działanie otwierające w wyższych dawkach, ale nie brałam więc nie wiem jak to u mnie

 

a na brak motywacji jeszcze moklobemid

 

mój przypadek jest beznadziejny..utrata wszystkich zainteresowań,brak poczucia czasu..taka wegetacja.szukam dla siebie leku..bo nie mam ani uczuć ani emocji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do lekarza chodzisz? co już brałaś?

 

wiele osób z forum z czymś przewlekłym się tu boryka niestety i szukają leku dla siebie, również od kilku lat takowego szukam, choć już raczej nie mogę szukać, bo zjadłam leki ze wszystkich grup, przekichane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do lekarza chodzisz? co już brałaś?

 

wiele osób z forum z czymś przewlekłym się tu boryka niestety i szukają leku dla siebie, również od kilku lat takowego szukam, choć już raczej nie mogę szukać, bo zjadłam leki ze wszystkich grup, przekichane

 

brałam : Aurorix

Citabax

Trittico

Seronil

 

nic nie czuję.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×