Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

eunika

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mam pytanie,biorę drugie opakowanie litu.Czuję się świetnie,jednak moje stężenie we krwi wynosi 0,4 ,a dawka terapeutyczna jest od 0,6..Psychiatra powiedziała mi,że to za mało i żeby brać 4 razy dziennie...ale skoro ja dobrze się czuję po 3 tabletkach to powinnam zwiększać? przecież to tez ma skutki uboczne.Leczę depresję,nie mam CHAD.Proszę o opinię.
 2. Mam zapisany lek Bromergon na obniżenie prolaktyny i tak się zastanawiam czy może to mieć wpływ na moją depresję? natomiast od psychiatry dostałam teraz Elicea 10 mg..leki na mnie nie działają kompletnie. Biorę Elicea tydzień i nie widzę różnicy,brak radości i brak energii ..stosował ktoś??
 3. eunika

  Miał ktoś z was tak ?

  na co chorujesz ? -- 02 lut 2014, 21:32 -- wróciło ci to wszystko? na mnie leki nie działają..
 4. eunika

  Miał ktoś z was tak ?

  mnie dziś szwagier wywalił z wyra i przegnał po podwórku :/ na co chorujesz? nie czujesz cierpienia?
 5. Prawie w ogóle nie wstajecie z łóżka..wszystko przestało was interesować,nawet na dworze czujecie pustkę,nie macie uczuć,obojętne jest co jecie, nie macie emocji, nic was nie cieszy( świat kręci się obok was) cierpię..co to może być? da się to wyleczyć?
 6. brałam : Aurorix Citabax Trittico Seronil nic nie czuję..
 7. mój przypadek jest beznadziejny..utrata wszystkich zainteresowań,brak poczucia czasu..taka wegetacja.szukam dla siebie leku..bo nie mam ani uczuć ani emocji..
 8. a masz coś takiego jak brak poczucia rzeczywistości i osobowości ? coś takiego jak derealizacja ??
 9. Są takie? pomógł wam jakiś ? polećcie ..
 10. eunika

  Seronil w dawce 40 mg -depresja ?

  nadal seronil nie działa,a ja jestem w silnej depresji..
 11. eunika

  Zagzax ??

  Szukam kontaktu..
 12. eunika

  Rober6666?

  Czyli mam napisać do tego użytkownika ?
 13. eunika

  Rober6666?

  Czy ktoś wie co się z nim dzieje ? szukam do niego kontaktu i jestem ciekawa co u niego? wiem,że robił badania na boreliozę,tarczycę itp. wyleczył się ?
 14. Stosował ktoś np.przy depresji ?? lub może znacie kogoś kto stosował ? z jakim skutkiem.. depresja wyżera mnie od środka..
 15. Czy życie w świecie marzeń i uczucie odrealnienia i obojętność do świata,może być jej objawem ? -- 27 sty 2014, 23:54 -- nikt nie choruje ? a może znacie kogoś ? podpowiedzcie..
×