Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Tarnów]


iggloo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej..

Przeczytawszy ten wątek a wcześniej zalogowawszy się chciałabym poznać popisać z ludźmi którzy mają zaburzenia lękowe..ostatnio jestem na etapie szukania terapii nigdy nigdy bym sie o to nie posądzała że będę tego potrzebować nawet teraz mam duży wyrzut sumienia/emocjonalny zgrzyt że mogę potrzebować takiego wsparcia ale tym oszukiwaniem się żyje już zbyt długo..Zastanawiam się też nad terapia grupową chciałabym popisać z kimś kto ma jakieś doświadczenia w tym zakresie, próbowałam sie też zarejestrować w ramach NFZ do psychologa to jest istny koszmar jeśli chodzi o biurokrację z tym związaną, po dzisiejszym telefonie to juz zakrawa o śmieszność..mam na skierowaniu wypisane "objęcie leczeniem specjalistycznym" pani w rejestracji powiedziała mi że należy wypisać o objęciem terapią ...matko a czy w przypadku poradni psychologicznej to nie to samo????Przecież psycholog nie przepisuje leków więc może chodzić tylko o terapie. Ręce opadają to juz chyba wyzdrowieje na własną rękę..trzeba mieć dużo siły żeby do tej pomocy dotrzeć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj alka123

Mam na imię Alina,mam 25 lat i jestem z Tarnowa :)właściwie to przypadkiem trafiłam na to forum i odrazu się zarejestrowałam,w sumie to przeczytałam tylko kilka wypowiedzi na tym forum,pytasz o psychoterapie czy psychologa....otóż ja również cierpię na zaburzenia lękowe i to dość uciążliwe,lecze się już trochę lat,próbowałam również farmakologicznie ale to mi nie wychodzi po za tym doszłam do wniosku że jeśli to tylko moja psychika to po co się truć lekami i tą chemią?obecnie jestem na etapie nasilonych objawów somatycznych których jest całe mnóstwo dlatego piszę bo pomyślałam sobie że może jeśłi znajde dusze podobną do mojej to będzie mi i tej osobie łatwiej żyć wiedząc że nie jestem z tym sama i może wymienimy się jakimiś sposobami na radzenie sobie z takimi problemami no i chyba najważniejsze to poczucie wsparcia i zrozumienia. Gdybyś chciała się z taką osobą porozumieć,pogadać kiedyś może poznać to ja bardzo chętnie piszę się na coś takiego. Może razem będzie nam łatwiej pokonać lęki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Rafał mam 23 lata jestem z Tarnowa i również cierpie na zaburzenia lękowe (nerwicowe cz też depresyjne) z różnymi objawami somatycznymi, jeśli byłby ktoś zainteresowany poznaniem się i wymianą doświadczeń to niech napisze do mnie na mój adres e mail: arsenal083@gmail.com

 

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić jakiegoś psychologa w Tarnowie? chcąc zapisać się na nfz nalezy mieć skierowanie?i jak dlugo się czeka, i ile moze kosztować wizyta prywatna? nie jestem nawet zorientowana gdzie można znaleźć psychologa oprócz poradni na mostowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamao

niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamao

niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Czy ktos moglby mi polecic prywatnie jakiegos psychologa , dobrego? Naprawde potrzebuje z kims pogadac, nie radze sobie sama ze soba i jest coraz gorzej. Bardzo prosze o jakies namiary, dziekuje

 

Witam,mam informację o Poradni Leczenia Nerwic

pytacie o psychologa i leczenie nerwicy,

ja mogę polecic Poradnię Leczenia Nerwic - PROMEDIC CENTRUM PSYCHOTERAPII w Staszowie przy ul Mickiewicza 24- będzie pzryjmowac pacjentów od 1.06.2013r (obecnie do 30 maja Staszów Wschodnia 23),www.poradniapromedic.tk. W Promedic Poradni Leczenia Nerwic - tam przyjmmuje bezpłatnie 2 lekarzy psychiatrów ,w każdy poniedziałek do południa i jeszcze chyba wtorek jakis po południu , swietnie prowadzi pacjentów,potrzebne tylko ubezpieczenie,idziesz najpierw do lekarza,on diagnozuje i kieruje cie na psychoterapię,i za miesiąc znów masz wizyte u lekarza żeby sprawdzic twoje leczenie albo wczesniej jak ci leki nie graja,czy cos sie dzije złego,jest tam 2 psychologów,2 psychoterapeutów,przyjmuja pacjentów bezpłatnie,terapia indywidualna,terminy są 2 tygodniowe, warto skorzystać, przyjezdzają do tej poradni leczenia Nerwic z wielu miejscowości, w PROMEDIC przyjmuje tam też lekarz psychiatra dziecięcy i psycholog dziecięcy i terapeuci uzależnien. Jak ktoś nie jest ubezpieczony to mozna tez odpłatnie skorzystac z wizyty i psychoterapii, ale po co płacic, wystarczy zapisac sie do urzedu pracy i juz masz ubezpieczenie. Rejestrujesz sie telefonnicznie,tylko wszystko trzeba powiedzic ze chcesz do lekarza od nerwic i na psychoterapie,(bo jest jedna rejestracja do kilku poradni) wyznaczaja termin za 2,3 tyg max,a potem juz jak chodzisz na terapie to co 2 tyg masz spotkanie, spróbujcie może tam :D ,wiem ze troche jest km do Staszowa od tarnowa ale warto poswiecic troche czasu nawet jechac z rodzina(tez jest terapia dla rodzin) i poprawic cos w swoim zyciu . Powodzenia :D

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamao

niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Czy ktos moglby mi polecic prywatnie jakiegos psychologa , dobrego? Naprawde potrzebuje z kims pogadac, nie radze sobie sama ze soba i jest coraz gorzej. Bardzo prosze o jakies namiary, dziekuje

 

Witam,mam informację o Poradni Leczenia Nerwic

pytacie o psychologa i leczenie nerwicy,

ja mogę polecic Poradnię Leczenia Nerwic - PROMEDIC CENTRUM PSYCHOTERAPII w Staszowie przy ul Mickiewicza 24- będzie pzryjmowac pacjentów od 1.06.2013r (obecnie do 30 maja Staszów Wschodnia 23),www.poradniapromedic.tk. W Promedic Poradni Leczenia Nerwic - tam przyjmmuje bezpłatnie 2 lekarzy psychiatrów ,w każdy poniedziałek do południa i jeszcze chyba wtorek jakis po południu , swietnie prowadzi pacjentów,potrzebne tylko ubezpieczenie,idziesz najpierw do lekarza,on diagnozuje i kieruje cie na psychoterapię,i za miesiąc znów masz wizyte u lekarza żeby sprawdzic twoje leczenie albo wczesniej jak ci leki nie graja,czy cos sie dzije złego,jest tam 2 psychologów,2 psychoterapeutów,przyjmuja pacjentów bezpłatnie,terapia indywidualna,terminy są 2 tygodniowe, warto skorzystać, przyjezdzają do tej poradni leczenia Nerwic z wielu miejscowości, w PROMEDIC przyjmuje tam też lekarz psychiatra dziecięcy i psycholog dziecięcy i terapeuci uzależnien. Jak ktoś nie jest ubezpieczony to mozna tez odpłatnie skorzystac z wizyty i psychoterapii, ale po co płacic, wystarczy zapisac sie do urzedu pracy i juz masz ubezpieczenie. Rejestrujesz sie telefonnicznie,tylko wszystko trzeba powiedzic ze chcesz do lekarza od nerwic i na psychoterapie,(bo jest jedna rejestracja do kilku poradni) wyznaczaja termin za 2,3 tyg max,a potem juz jak chodzisz na terapie to co 2 tyg masz spotkanie, spróbujcie może tam :D ,wiem ze troche jest km do Staszowa od tarnowa ale warto poswiecic troche czasu nawet jechac z rodzina(tez jest terapia dla rodzin) i poprawic cos w swoim zyciu . Powodzenia :D

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z TARNOWA!!! Jednak zepsułem zapewne wam cały wątek swoją obecnością :-| .

 

-- 16 sty 2014, 22:07 --

 

Zaraz... Czy ktoś z was uczęszczał na terapię do pana doktora Bardela na Mostowej, nieopodal Liceum Medycznego?

 

-- 16 sty 2014, 22:17 --

 

Widzę że na tym forum są jakieś osoby z Tarnowa. Ja też jestem z Tarnowa ale na terapię jeżdże do Krakowa.

Na psychodynamiczną u doktora Curyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od końca stycznia jakoś.

Moja, bo tkwię w takim błędnym kole. Ona mi bardzo pomaga, miła kobieta, można z nią porozmawiać. Na jakikolwiek temat. Nie krępujesz się w gabinecie, kobieta bardzo emocjonalna. Jak zobaczy, że bardzo Cię coś boli to sama prawie zaczyna płakać. Myślę, że to plus, troszczy się o pacjentów. Ogólnie, ja nie jestem katoliczką, jak to niektórzy psychologowie robią, tak ona mnie nie próbowała nawracać i chwała. Jak dla mnie jest w porządku zazwyczaj, po wyjściu czuję się lepiej, jakoś inaczej. No i tak jakby udało jej się odblokować moje emocje, dlatego wydaje mi się, że jest godna polecenia. Niestety każdy jest inny i to co mi odpowiada może kogoś innego drażnić, dlatego trzeba spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×