Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam film wyrok skazujący (na faktach), płakałem na końcu jak bóbr :why: Obudził we mnie najgłębsze pokłady człowieczeństwa. No ale wiadomo życie toczy się dalej :mrgreen:

 

Cieszę się że mam siostrę :D

 

-- 06 sty 2014, 23:39 --

 

kasiątko, biegunka? coca-cola. polecam całkiem poważnie ;)

 

Pepsi piją lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zdanie "Cieszę się że mam siostrę :D" mam brać pod kontekstem filmu (którego nie widziałem) czy czegoś innego? :mrgreen:

 

A jak się cieszymy to ja też się cieszę, że mam siostrę i brata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to z siostrą było w kontekście filmu, tam była ukazana najlepsza siostra na świecie, chociaż moja jak narazie jej nie odstaje :P

 

Ciesze się, że Ty się cieszysz, że ja się cieszę, również się cieszę że ja się cieszę że Ty się cieszysz, że ja się cieszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, A nie chcę zdradzać fabuły, a może zechcesz też obejrzeć, a tak będzie już po ptokach. Muffinki hmm, jadłem kiedyś brata ciotecznego dziewczny, niezłe. Ale w moim mieście, w piekarni sprzedają nieziemskie eklerki- do tego bardzo tanie 1,25 zł za sztuczke, cena sprawia, że smak jest intensywniejszy :mrgreen:

 

-- 07 sty 2014, 00:04 --

 

neon, póki khaleesii nie da muffinka to nie odpowiadaj :mhm: Bo głodny się zrobiłem :mrgreen:

 

 

Spryciarz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam mrożącą krew w żyłach historię. Siedze sobie właśnie sam w domu, a tu nagle BAAAAM- pierdykneło coś- to łagodne słowo, coś w pionie odpływowym od strony WC zrobiło hałas, jakby ktoś cegłą rzucił,prawie zawał a późna pora to różne historie przychodzą człowiekowi do głowy. Ale to chyba mój szwagier spuścił klocka giganta.

 

-- 07 sty 2014, 00:12 --

 

Cudne te świnki :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam mrożącą krew w żyłach historię. Siedze sobie właśnie sam w domu, a tu nagle BAAAAM- pierdykneło coś- to łagodne słowo, coś w pionie odpływowym od strony WC zrobiło hałas, jakby ktoś cegłą rzucił,prawie zawał a późna pora to różne historie przychodzą człowiekowi do głowy.

 

To obcy. Oni tu juz så na ziemi ;)

 

Cudne te świnki :105:

 

To nie swinki tylko krowki Milka. Ech... zoologia sie klania Neon :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam mrożącą krew w żyłach historię. Siedze sobie właśnie sam w domu, a tu nagle BAAAAM- pierdykneło coś- to łagodne słowo, coś w pionie odpływowym od strony WC zrobiło hałas, jakby ktoś cegłą rzucił,prawie zawał a późna pora to różne historie przychodzą człowiekowi do głowy.

 

To obcy. Oni tu juz så na ziemi ;)

 

Z planety dupa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×