Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, qrwa! jakie idealne określenie... piotruś pan... no rewelacyjnie do niego pasuje, że też wczesniej nie wpadłam na to... !

To jest definicja osobowosci z zakresu psychologii

 

wiem, że to z psychologii ale zupelnie zapomniałam w tym swoim zaślepieniu, że to idealnie do niego pasuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tylko case reporty dotyczące potencjału uzależniającego phenibuta i tolerki, nie ma żadnych głębszych badań ani analiz tego zagadnienia. Z prostego powodu- phenibut nie jest zarejestrowany jako lek w USA i UE. Jest suplementem diety. Status leku psychotropowego ma tylko w mateczce Rosyji. I nie jest to wcale takie dziwne. Piracetam(Nootropil)- czyli popularny lek nootropowy stosowany w zespołach otępiennych, przy zawrotach głowy, w celu poprawy krążenia mikromózgowego i też używany przez studentów podczas sesji i innych miłośników poprawy wydolności mózgu w Polandii jest dostępny wyłącznie na receptę lekarską, a u naszych sąsiadów Czechów(któzy nie uważam, aby byli głupsi jeżeli chodzi o sprawy związane z medycyną czy farmacją) jest dostępny bez recepty. Do ktoregoś roku w wielu krajach UE był bez recepty, a w USA sprzedawali go nawet jako suplement diety(czyli np. można było kupić w supermarkecie).

 

Dark zobacz z ciekawosci to skoro mowa o piracetamie.

http://braindoping.pl/16-racetamy

 

i patrz tu

http://www.suple.us/index.php?cmd=2&id=1127

jako suplement diety (ale gosciu wali w huja w urzedzie celnym)

 

Ponoć najlepszy z racematów jest aniracetam. Legalnie można zamówić piracetam z czeskiej apteki internetowej w Pradze(mogę podać link na pw- legalny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mieszkasz w polsce Nerwa ? Miłego lotu :*

 

-- 21 gru 2013, 16:58 --

 

Są tylko case reporty dotyczące potencjału uzależniającego phenibuta i tolerki, nie ma żadnych głębszych badań ani analiz tego zagadnienia. Z prostego powodu- phenibut nie jest zarejestrowany jako lek w USA i UE. Jest suplementem diety. Status leku psychotropowego ma tylko w mateczce Rosyji. I nie jest to wcale takie dziwne. Piracetam(Nootropil)- czyli popularny lek nootropowy stosowany w zespołach otępiennych, przy zawrotach głowy, w celu poprawy krążenia mikromózgowego i też używany przez studentów podczas sesji i innych miłośników poprawy wydolności mózgu w Polandii jest dostępny wyłącznie na receptę lekarską, a u naszych sąsiadów Czechów(któzy nie uważam, aby byli głupsi jeżeli chodzi o sprawy związane z medycyną czy farmacją) jest dostępny bez recepty. Do ktoregoś roku w wielu krajach UE był bez recepty, a w USA sprzedawali go nawet jako suplement diety(czyli np. można było kupić w supermarkecie).

 

Dark zobacz z ciekawosci to skoro mowa o piracetamie.

http://braindoping.pl/16-racetamy

 

i patrz tu

http://www.suple.us/index.php?cmd=2&id=1127

jako suplement diety (ale gosciu wali w huja w urzedzie celnym)

 

Ponoć najlepszy z racematów jest aniracetam. Legalnie można zamówić piracetam z czeskiej apteki internetowej(mogę podać link na pw- legalny).

 

 

przeciez wkleilem link do piracetamu w proszku ten suple.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, witam wsztkich. Noc spedzonna spokojnie, w nocy czytalem sobie Wasze posty z dnia, i na czesc odpisałem. Zasnąłem sobie kompletnie nie wiedzac kiedy o jakies normalnej jeszcze godzinie, rano obudziłem sie okolo 10:30 i przeleżałem w łóżku majac do 14:30 kompletny luz i stan bezobjawow. Po prostu jak dawniej.

Jak na razie te 4 godziny to rekord. Wszytko bierze sie z mysli jak nie ma tych mysli to umysl jest spokojny jak tafla wody na jeziorze i ciało też. Niestety jedno skojarzenie juz wciaga w caly wir mysli i jest powrot do standardu. Na forum wszedłem po boju z kompem, myslaem ze siadł mi internet w mieszkanu co mnie zestresowalo, ale na szczęście wystarczylo go zrestartować. No ale tu juz wybiło mnie ze spokoju. Zajdlem fasolkę po bretońsku, złożyłem wersalke, wietrze mieszkanie i wchodze na forum. A przeciez moglem wejsc juz o 11:00 odnosnie wczorajszej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×