Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zauwazylam, ze klucz do dobrego spania to - brak myslenia :) Jak cokolwiek w glowie sie mysli, to po prostu nie da rady... ciało zmeczone a mozg pracuje. Tzn. przynamniej u mnie, a ja nie pijam kaw ani innych stymulantów - wiec generalnie jestem wieczorem zmeczona, tylko to myslenie.. :-/

 

A Ty PJT, to nie dziwie się, ze spac nie mozesz, jak tyle tych kaw pijesz :shock: I jeszcze niewiadomo co tam bierzesz :mrgreen: heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, hej

ja tez jade na afobamie,jakie dawki bierzesz? wszedzie strasza ze sie uzaleznie..... :shock:

 

Bo on uzależnia, ja 10 dni jechałam na 0,50 mg, pozniej ze 4 na 0,25 i 2 dni na 12,5 mg... i wczoraj odstawiłam... afobam jest spoko ale do brania doraźnego...

tak to trzeba sie faszerować czymś co fizycznie nie uzależnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty PJT, to nie dziwie się, ze spac nie mozesz, jak tyle tych kaw pijesz :shock: I jeszcze niewiadomo co tam bierzesz :mrgreen: heh

to jest błedne koło bo kawy pije bo sie nie wysypiam, a to co jeszcze tam biore to nie dla dziewczynek, więc nos w sos :mrgreen:

 

-- 21 gru 2013, 12:48 --

 

ja biore raz na jakis czas max 1/4 tabletki 0.5mg benzo ;)

to mniej wiecej 1 kapsułka fenibuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy isc po benzo... w sumie nie wiem czy uda mi sie zapisac na najblizsze terminy. Mam jeszcze z 15 tabletek.. hmm

Chociaz juz kiedys tak sie zalatwilam, ze nie poszlam, wyjechalam i chyba mialam tylko z 1 czy 2 tabletki w zanadrzu, i to mnie bardzo stresowalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi psychiatra ostatnio powiedziala, zebym nastepnym razem nie zapisywala sie na wizyte tylko o recepte poprosila. I nie wiem, bo wczesniej cos byla mowa, ze psychiatrzy juz tak nie wypisuja, tylko trzeba sie zapisywac, no ale tak powiedzaila... nie wiem, moze zadzwonie do przychodni i jesli bedzie tak, ze wypisuje to poprosze, a jak nie, to moze odpuszcze wizyte tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×