Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, no chciało by się być w tym stanie codziennie ale to nie ma sensu, ja przecież miałem już okresy bez leków żadnych nawet bez magnezu niczego , a dziś może po prostu wymiękłem sam już nie wiem, i powiem że organizm się wyczerpuje po atakach strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, no prawda - i dla mnie najgorsze jest, ze ataki tak podcinaja skrzydla jakos. Bo tak naprawde ok - moze taki atak raz na jakis czas to jeszcze nie tragedia. Nawet dzien zmarnowany - byle nie za czesto. Ale najgorsze, ze to tak dziala, ze jeden atak i juz czlowiek zalamany, ze znowu to samo, ze wraca itd. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, jaka ksiazke? :) Ja dzis caly dzien czytalam rozne artykuly na necie, takie w stylu - zmiany myslenia, patrzenia na pozytywne rzeczy. I dzisiaj co robilam caly dzien, to zapisywalam -z eby potem miec poczucie, ze costam jednak tego dnia zrobilam - bo chbya to mnie dobija, takie wrazenie, ze nic nie robie sensownego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, a najlepsze jest to że po ataku zaraz myślenie i obawy się włączają co będzie w przyszłości , hania33, ja dziś żoładek to tak jak bym go nie miał , i oddech płytki ale paniki nie mam już za silny jestem na nią nie ruszy to mnie tyle tylko że czuje się jak by tir po mnie przejechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero paniki a wali ostro :) można się nauczyć panować nad sobą tylko jak objaw zlikwidować hmm

 

-- 13 gru 2013, 19:13 --

 

przejdzie za jakiś czas spokojnie hania33, nie skupiaj się na tym myślimy o świętach i pierogach,uszkach, makowcu, potem o pieczonym mięsie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men ja tego zawsze boję się najbardziej...tego walenia,a potem drętwienia ciała...bo jak wpadam w panikę to się hiperwentyluję i raz mnie nawet wykręciło :D nie wiedziałam,że tak może być...lekarz z pogotowia powiedział mi,że to mogło być z powodu spadku minerałów,ale równie dobrze przez nerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×