Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że ciężko wylecieć, mimo, że na jakimś tam miejscu ten wydział jest w Polsce, pewnie jedynie z Polibudy na prestiżowych kierunkach można dostać łatwo kopa. Studia niedługo skończą ludzie co mieli ze 30% z matury rozszerzonej z matmy, ja miałem 90 i z fizyki rozsz. 80 prawie, i co z tego, na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry. Nie wykopali mnie w sensie dosłownym, chciałem zrobić 3 rok będąc na 2, a okazało się, że z przyczyn formalnych, różnic w programie nie mogę tego zrobić, a moje winy z przeszłości- jak silna depresja, pojebanie i pomysł na zmianę wydziału po 3 roku albo olanie zajęć bo po proste i na koło się przyjdzie a tu babka jebnięta była i dostałem niezaliczenie niepoprawialne za nieobecności (Oo) to już swoją drogą. Na studia się nie idzie nauczyć niczego, poza Polibudą ewentualnie, muszę się samemu zmusić, ogarnąć co trzeba żeby ciekawe papierki mieć, żeby jakąś sensowną pracę dostać, a najlepiej od razu myśleć pod kątem exodusu stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania z nowych testów na prawko są zabawne :lol:

 

Masz samochód z bagażem na dachu ma wysokość 2,05 m. Aby tu wjechać:

A poprosisz dwie osoby o podniesienie tej ograniczającej wjazd belki;

B spuścisz powietrze w oponach i wjedziesz;

C zastosujesz się do znaku zakazu wjazdu;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry.

Właśnie -.- Wkurza mnie to strasznie -.-

Mnie również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że ciężko wylecieć, mimo, że na jakimś tam miejscu ten wydział jest w Polsce, pewnie jedynie z Polibudy na prestiżowych kierunkach można dostać łatwo kopa. Studia niedługo skończą ludzie co mieli ze 30% z matury rozszerzonej z matmy, ja miałem 90 i z fizyki rozsz. 80 prawie, i co z tego, na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry. Nie wykopali mnie w sensie dosłownym, chciałem zrobić 3 rok będąc na 2, a okazało się, że z przyczyn formalnych, różnic w programie nie mogę tego zrobić, a moje winy z przeszłości- jak silna depresja, pojebanie i pomysł na zmianę wydziału po 3 roku albo olanie zajęć bo po proste i na koło się przyjdzie a tu babka jebnięta była i dostałem niezaliczenie niepoprawialne za nieobecności (Oo) to już swoją drogą. Na studia się nie idzie nauczyć niczego, poza Polibudą ewentualnie, muszę się samemu zmusić, ogarnąć co trzeba żeby ciekawe papierki mieć, żeby jakąś sensowną pracę dostać, a najlepiej od razu myśleć pod kątem exodusu stąd.

Lol, no ameryki tym nie odkryłeś. Już jakiś czas temu były akcje, żeby przestali sprawdzać obecność na zajęciach zaliczeniowych. Zresztą, wykłądy statutowo nie są obowiązkowe, ale 3/4 wykładowców to nie obchodzi. Lepiej mieć pełną salę zlewających studentów, którzy w obawie przed niezaliczeniem będą łazić. Albo hit sezonu, zaliczenie na podstawie obecności. I te zapchajdziury programowe, bez sensu.

 

Nic z tym nie zrobisz, ale może z babką da się jakoś negocjować jeszcze. Ja bym przynajmniej próbowała, jeśli jako tako by mi na tych studiach zależało.

Poza tym n-zal nie równa się wykopaniu, podpytaj w dziekanacie co możesz zrobić, bo wariantów może być kilka. Albo do prodziekana od razu. Na 99% powiedzą Ci, że jeśli zapłacisz to możesz przedmiot odrobić, ale słyszałam o innych mniej inwazyjnych opcjach. Z tego co wiem, na uniwerku inaczej cenią warunkowe zaliczenia niż na polibudach. Na uniwerkach cena jest stała za przedmiot, zaś kolega szepnął mi że u niego na poli liczy się od jakiś punktów.

 

Nie bój żaby, been there, done that. Za kasę, jaką zostawiłam na moim wydziale mogłabym sobie kupić tyle wacików, że głowa boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×