Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, Może i nie ładnie, ale skuteczny sposób na wyładowanie się, to co sobie będę żałować :lol: Ostatnio jest różnie, ale raczej wszystko zlewam i wychodzi mi to na dobre :)

 

Calineczka1990, o to fajnie, trzymam kciuki :D też muszę iść, ale jakoś ciągle inne wydatki wpadają :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakieś nowości u kogoś?

Wyjebali mnie z roku, może być? :>

Shit just got real, myślałam że to strasznie trudne, żeby kogoś wyjebać ze studiów. Ergo, w swojej wieloletniej karierze studenta znałam pierdyliard leserów, którzy na listach byli, ale głównie dla legitki i zniżek, a i tak jeden kolo list o skreśleniu z listy studentów dostał z pół roku po zakończeniu roku akademickiego (w którym zresztą uczestniczył mocno duchowo, pojawił się raz i zaginął w dziczy) :o

 

Coś żeś zrobił, czy tak po prostu wymiar edukacji się "naprawił" i zaczeli monitorować ludzkość studencką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, przeglądałam kiedyś w google grafika różne obrazki kolorowankowe szukając motywu na tatuaż , zobaczyłam tego dinozaura i stwierdziłam tak to będzie mój avek :mrgreen:

 

-- 21 lis 2013, 18:23 --

 

Kestrel, a u Ciebie co tam? jakieś zmiany? Mam ochotę usłyszeć jakieś pozytywy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, Same shit different day,do matury zebrać się jakoś "ciężkawo" (książki? sekunda,tylko poodkurzam tę pustynię),Nołlajf jak był tak jest,jedyny "sukces" to dziara na 25 lutego,od przyszłego miesiąca wracam do leków,więcej grzechów nie pamiętam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×