Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid,

Drzewo, a potem mialem mowic co bym mogl powiedziec o tym drzewie oraz jakie wnioski moglbym wyciagnac o czlowieku ktore je narysowal.

Pozniej malowalem jeszce jakies okregi obrazujace przeszlosc, terazniejszosc i przyszlosc, znowu gadalem o nich, a na koniec wypisywalem liste postanowien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, hej

Masked_Man, to musiałes się pięknie schlać jak nie pamietasz ;)

Najlepsze jest w tym to, ze tylko rozmowy z ta Panna nie pamietam. Reszte w miare ogarniam. Ze tez na taki moment musialo mi sie trafic urwanie filmu :?

 

 

A może to i lepiej bo się nie spinałeś? :pirate:

Nie moglem sie spinac, skoro nie wiedzialem, co mowie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid,

Drzewo, a potem mialem mowic co bym mogl powiedziec o tym drzewie oraz jakie wnioski moglbym wyciagnac o czlowieku ktore je narysowal.

Pozniej malowalem jeszce jakies okregi obrazujace przeszlosc, terazniejszosc i przyszlosc, znowu gadalem o nich, a na koniec wypisywalem liste postanowien.

To ma jakiś sens .. :bezradny: tyle,że ja nigdy niczego nie rysowałam ani inne takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, masz jeszcze te malunki? Interesują mnie te okręgi czasu, to jak wormhole czy coś :D normalnie studenta fizyki z dużą wiedzą o teorii strun itp. tam do tej pani wysłać i by się jej odechciało takich terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie studenta fizyki z dużą wiedzą o teorii strun itp. tam do tej pani wysłać i by się jej odechciało takich terapii

a tam zaraz studenta fizyki. UnityMitford, pomalowałaby jej ścianę w gabinecie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×