Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, no wlasnie wiem. To bedzie trwalo w nieskonczonosc, chyba ze bedzie sie zamykac jej kolejne tematy o tej tematyce, bo kazdy bedzie jej mowil, ze to schizo, a ona i tak nie bedzie tego przyjmowac. Chyba musialby interweniowac ktos z jej otoczenia w prawdziwym swiecie. My tu nic nie zdzialamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze z Wami jest gorzej niz z Ahma. Zaden film, ani zelazna logika nie pomoze. Dlatego schizofrenie nazywamy PSYCHOZA. Bo chory NIE przyjmuje do faktu choroby, gdy jest w ostrej fazie. Czemu np. PJT jest swiadom choroby? Bo po pierwsze- dostal dobrze dobrane leki, ktore wyrownaly dopamine. A dwa-mial czastkowy krytycyzm co sie rzadko zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, to powtorze: nie lepiej zamknac temat i kazdy kolejny przez nia stworzony? Kazdy bedzie jej gadal o schizo, a ona i tak bedzie gadala to samo.

 

Jakby nie było , to jest forum dla ludzi chorych , więc dlaczego zamykać jej tematy jesli nie łamią regulaminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, bo to jest krecenie sie w kolko? Kazdy jej temat polega na tym samym: zaklada cos o szeptach/szpiegowaniu, prosi o porade, wszyscy mowia, ze jest chora, a ona i tak tego do wiadomosci nie przyjmnie i predzej da sobie wmowic depresje/nerwice niz schizo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Bo na tym niestety ta choroba polega :roll: Jednak nie widze powodu , żeby jej tego zabraniać. Jak Cię to wkurza, po prostu omijaj te wątki. Gdybyśmy stosowali takie kryteria to wiele tematów należałoby zamknąć , pierwszy lepszy przykład: temat prawiczków, Czy tam do kogoś coś dociera? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, tamten temat bazuje na tym, ze jest smieszny. Niestety tutaj nie ma sie z czego smiac. I wiem, ze ta choroba na tym polega. Zdazylem zauwazyc po Ahmie.

kasiątko, owszem, ale drazenie w kolko tego samego?...No nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×