Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Supernova,

Obstaję przy objawach właściwych schizofrenii :pirate:

Epizod psychotyczny, to take care. Żadnej maryśki, amfy, i oporowego picia. Mowie czysto profilaktycznie, bo przecież wiem, że odpowiedzialna z Ciebie dziewczyna, i nie robisz takich głupot. 8)

 

A Ahmie raczej nic prócz neuroleptyków nie wyłączy teraz kamer w "ruterach TP".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu spośród Was, wypowiadających się w tym wątku, jest lekarzami lub bazuje na swoich doświadczeniach?

Powiedziałabym, ze nie ma tu osób które nie bazują na doświadczeniach i/lub nie miało potwierdzonej przez psychiatrów diagnozy.

Ahma ma diagnozę i jest to poważny stan wymagający leczenia - chyba, że Ty "wiesz lepiej" .....

 

 

Ahma zwiększ dawkę leków do terapeutycznej, albo choć ciut..... bo strasznie się męczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to lajtowe psychozy miałąś Kasia

Ja prawie w ogóle nie miałam urojeń. Raz tylko pamietam, odchudzałam się i przeczyszczałam i w szpitalu zapisali mi taki delikatny lek który w całości spuszczałam w kiblu od przeczyszczaszy. Po kilku nocach bezsennych wydawało mi się żemoja Psycholożka zna moje myśli i podłożyła mi do plecaka kamerę. To tyle. Jak miałam 12 lat interesowałam się telepatią i raz w autobusie ubzdurałam sobie, że ludzie- młodzież się śmieje bo zna moje myśli. Pamiętam swoją panikę wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo wcześnie wykryto schizofrenie która prawie nie dawała innych objawów oprócz obniżonego nastroju. Dzięki temu, że tak wcześnie i cały czas biorę leki jestem w stanie jakim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×