Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nefertari, Playlista w podpisie,będzie tego sporo

surprise-cat.png

Masked_Man, pff,ić pań żreć gofry z dżemorem,władzę przejmuje sam hueeuhauha.

Tomcio Nerwica, Ciii,nie muszą wiedzieć...(1 000 000 000 $ zostało przelane na konto-za milczenie) :pirate:

 

-- 27 paź 2013, 21:25 --

 

Korbecia!, :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ostatnio ze sprawdzianu z prawdopodobienstwa zrobilem wszystkie 8 zadan i dostalem 4- wiec tak zle ze mna nie jest chyba :P. Tym bardziej, ze jestem na rozszerzeniu matematycznym :P

Kestrel, jasne, gdyby nie ja to nie mialbys tutaj tak mocnej pozycji. Admit it! :twisted:

A ja się pytam czy ktoś złożył amfce życzenia urodzinowe. Może przez to taki smutny i wylewa swoje żale na forum ;(

 

oczywiście, ja wysłałam kartkę z życzeniami :mrgreen:

 

hello wszystkim

Taa...amfce dostajacy kartke z zyczeniami od kobiety. Szybko by sie jej pozbyl 8)

Vett, to juz matma lepsza niz polski, na ktorym sie chce spac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, az zaluje, ze jestem noga z chemii. Gdybym byl w tej dziedzinie geniuszem to juz bym rozpoczal produkcje niebieskiej mety i zostal polskim Heisenbergiem :mrgreen: . No, ale jest jeszcze dla mnie nadzieja, gdyz Jesse byl totalnym lamusem z tego przedmiotu a mete gotowac umial :P.

Kestrelcio

Ta, Kastratek chyba xD

Korba, ja tylko fakty stwierdzam, deal with it 8) . Co do BB: nie moze sie nie spodobac :P.

Aranjani, dla mnie jest to calkiem prosty dzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az zaluje, ze jestem noga z chemii. Gdybym byl w tej dziedzinie geniuszem to juz bym rozpoczal produkcje niebieskiej mety i zostal polskim Heisenbergiem :mrgreen: . No, ale jest jeszcze dla mnie nadzieja, gdyz Jesse byl totalnym lamusem z tego przedmiotu a mete gotowac umial :P.

 

Już tak pomijając funtazje tego pomysłu - bo oczywiście pałecja,jak i funfle z byznesa narkotykowego by na to pozwolili :>,jak mniemam przestępcze podziemie rządzi się ciężkimi prawami,i coś takiego by długo nie przetrwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×