Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomoc w zdiagnozowaniu choroby.


antekjames

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczenie, jestem tu nowy i szukam wciaz pomocy.

 

Moje problemy zaczely sie okolo 3 lata temu kiedy w wieku 19 lat zaczolem sie bardzo rygorystycznie odchudzac. Odchudzanie trwalo rok czasu z 94kg na 70kg.

Od tamtego czasu zaczely sie moje problemy ze zdrowiem. Na poczatku bóle brzucha niewiadomego pochodzenia.

Wykonalem wszelkie mozliwe badania usg,krew,mocz,kal na pasozyty,halikobakter itd itp.

Wszystkie badania w normie poza USG-wodonercze nerki prawej. Lecz urolog powiedzial ze jezeli wyniki sa dobre w kierunku nerek to nie nalezy jej usuwac lecz kontrolowac. Lewa nerka pracuje za dwie.

Wkoncu udalem sie do gastrologa prywatnie i po paru wizytach zdecydowalem sie na badanie gastroskopii z biopsja i kolonoskopii. W wyniku badania wyszlo: Zespol jelita nadrwazliwego (IBS) olbzymia spastycznosc esicy.

Dostalem leki ale bole sie utrzymywaly...Raz po prostu byly gorsze dni a raz lepsze.

Jakos do tego przywyklem i musialem dalej zyc.

Nagle doslownie poltora miesiaca temu z dnia na dzien bez zadnej przyczyny dostalem dziwne objawy:

-zawroty glowy

-bol glowy

-ciagle zmeczenie

-sen nie dajacy wypoczynku

-brak koncentracji ( gdy proboje sie na czyms skupic bola mnie oczy i czuje sie zaklopotany)

-sennosc

Udalem sie natychmiast w poszukiwaniu przyczyny prywatnie do neurologa ktory stwierdzil ze wszystko ze strony neurologicznej jest jak najbardziej wporzadku i powiedzial ze moze to byc zwyczajna nerwica. I przepisal lek Asertin 25mg na dobe. Lecz nie chcialem sie sugerowac jednym lekarzem wiec udalem sie dalej. Tym razem okulista i tam rowniez wszystko jak najbardziej wporzadku i zlecil badania na borelioze ktore wyszly ujemne.

W miedzy czasie porobilem badania: krew, mocz, tsh, i rowniez wszystko wyszlo w jak najlepszym porzadku.

Udalem sie dalej. Tym razem do psychiatry opowiedzialem wszystko pokolei i narazie nie postawil diagnozy lecz skierowal na badania psychologiczne ktore mam 30.11.13r. pani doktor przepisala Asertin 100mg na dobe i Sulpiryd 50mg na dobe.

Asertin biore juz miesiac a Sulpiryd 2 tygodnie i miedzy czasie wspomagam sie magnezem i wapniem.

Nastepnie udalem sie do laryngologa ktory stwierdzil tylko powiekszone migdaly ktore mam takie od urodzenia i skrzywienie przegrody nosowej lecz te objawy nie pasuja mu do moich odchylen zdrowotnych.

Wiec podsumujac....zaden z lekarzy nie stawil narazie zadnej konkretnej diagnozy...wiec szukam dalej co moze mi byc....i tu odnosze sie do Was drodzy forumowicze abyscie nakierowali moze mnie po moich objawach jakie jeszcze badania powinienem zrobic lub gdzie sie udac.

Tydzien temu poszedlem raz jeszcze do laboratorium ( po wyczytaniu troche po forum ) i zrobilem sobie badania:

antyHCV, trojglicerydy, jonogram, magnez, zelazo, wapn,CRP i dzisiaj po 16 ide odebrac wyniki.

 

Czekam z niecerpliwoscia na wasze sugestie oraz pytania do mnie.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie Andrzej, 22 lata.

 

-- 26 paź 2013, 12:16 --

 

Nikt mi nie chce pomoc ?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może udaj się do jeszcze jednego prywatnego specjalisty urologa xxxxxx mi tutaj bardzo pomogli, wcześniej nikt nie umiał zdiagnozować co się ze mną dzieje, tu w końcu potraktowali mnie poważanie i mogę spokojnie znowu żyć, a już wszystkie nadzieje upadły w pewnym momencie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×