Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wita Marcin


maih

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

Kiedyś trochę czytałem forum teraz powracam ale już jako użytkownik szukający wsparcia i otuchy.

Od jakiś 12 lat zmagam się z nerwicą. Zawsze byłem jakiś taki nadwrażliwy. Jak coś się ważnego miało dziać to miałem rewolucje żołądkowe, jak patrzyło na mnie pół szkoły na jakimś apelu to cały się trząsłem i pociłem. Potem były napady duszności złe samopoczucie kołatanie serca. Na początku myślałem ,że jestem po prostu chory i chodziłem po lekarzach. Ale po kolejnych lekach, usg i ekg kiedy zawsze wszystko wypadało dobrze, robiłem się bezradny. Zaczęło to przeszkadzać mi w życiu. Choć jakoś nigdy nie pozwoliłem żeby to coś mnie zdominowało. Potem była mądra Pani doktor która trochę mnie pokierowała i trafiłem do dobrego psychiatry. On zdiagnozował u mnie nerwicę lękowa. Zaczęło się przyjmowanie leków. Pomogło. Niestety na jakiś czas. Dziś znów jestem po kolejnej wizycie u lekarza. Po kolejnym napadzie bólu w klatce, biegunce i totalnej panice. Niby wiem co się dzieje niby wiem jak sobie pomóc. Ale nie a może ten raz to naprawdę coś poważnego.

 

Kolejna obietnica będę silny będę z tym walczył. Witam mam na imię Marcin 40 lat żonę piękny dom, dobrą pracę i niechcianą przyjaciółkę nerwicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×