Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rytualne zabijanie zwierząt przez muzułmanów. Zgroza:(


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ręce opadają :?

 

Nigdy się na forum nie "chwaliłam", że moja siostra związała się z muzułmanem, bo niby czym się

tu chwalić. Do niedawna miałam przekonanie , że jak na tą nacje jest to w miare w porządku gość,

Do czasu kiedy okazało się, że od kilku dni poznawszy osobników ze swojej nacji znalazł pracę przy zabijaniu

baranów. W jaki sposób to robią nie muszę chyba nikomu pisać. Wczoraj przyniósł do domu młodziutkiego barana,

którego ukatrupił w bestialski sposób i co się okazało, że wczoraj mieli swoje świeto właśnie rytualnego zabijania zwierząt poprzez

podcięcie szyi, aż zwierze się wykrwawi na śmierć :evil:

Poprostu nie sądziłam że go stać na coś takiego i momentalnie powstała u mnie do niego nienawiść, gdyż dla mnie zwierze tak samo jak człowiek jest istotą czującą, i powinno być traktowane w sposób nalezyty.

Sądze, że ta nacja niczym się nie różni od dzikich plemion, zaściankowych i bardzo zacofanych, które praktykują w dzisiejszych czasach takie rzeczy, które można przyjąć za normalne w starożytnosci czy innych epokach.

 

Wczoraj podpalono meczet w Gdańsku na znak protestu za to jak są przez nich zabijane zwierzęta. Uważam że dobrze zrobiono i oni albo powinni dostosować się do myślenia europejskiego albo spadać do swoich pustyń i tam egzystować ze swoją ideologią.

Co do siostry nie mam słów, wychowana w europejski sposób, a służy mu jak typowa arabka włącznie z wyrzucaniem petów z popielniczki, bo jaśnie Pan nie umie tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Wczoraj przyniósł do domu młodziutkiego barana, którego ukatrupił w bestialski sposób

Ale że u Was w domu?????? :shock:

 

Biedna Twoja siostra. Nie chcę nic mówić na wyrost, ale nie spotkałam się osobiście z przypadkiem kiedy by związek z muzułmaninem wyszedł kobiecie na dobre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale araby to takie przystojne,egzotyczne,heja - wakacyjna przygodo :pirate: !

 

tak srsly,takie mają zwyczaje,nie popieram,nie lubię i nie chcę widzieć ich,ale istnieją,no chyba że zacznie się wielka eksterminacja turbanów to wtedy będziem myśleć w jaki sposób najskuteczniej.

 

Choć zapewne coś takiego może zniesmaczyć,zszokować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, siostra go zostawiła na 4 miesiące u mojej mamy, bo czeka na wize z naszego kraju, by potem mógł sie poruszać po europie, a ona nie mieszka w Polsce.

 

Candy14, tylko że to rytualne zabijanie zwierząt, które odbywało się wczoraj, oni świetowali w swoich meczetach. Jak dla mnie to chore i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, pewnie ze uboj rytualny jest chory. Ale co do tego maja meczety? Katolicy u siebie swietuja rozne rzeczy w Kosciolach zgodnie ze swoja religoia. Jak komus nie odpowieda nie idzie do kosciola i nie swietuje razem z nimi. Ale zeby od razu palic? Wandalizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, pewnie ze uboj rytualny jest chory. Ale co do tego maja meczety? Katolicy u siebie swietuja rozne rzeczy w Kosciolach zgodnie ze swoja religoia. Jak komus nie odpowieda nie idzie do kosciola i nie swietuje razem z nimi. Ale zeby od razu palic? Wandalizm

Też bym aż taki nie był żeby im meczety palić ale z drugiej strony oni tam gdzie dominują też kościoły chrześcijańskie spalili a chrześcijan wyżynają w pień( oczywiście nie wszędzie ale w niektórych krajach tak). Ale cieszy mnie że w narodzie polskim jest taka niechęć do tej islamskiej ideologii( bo to nie tylko religia a ideologia polityczna przede wszystkim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×