Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zaburzony, ja właśnie jestem bardzo wrażliwy na ból fizyczny i czasem za często biorę tabletki przeciwbólewe. Matka pracuje w szpitalu to czasem może te na receptę załatwić. Na szczęście głownie biorę te słabsze bez recepty, ewentualnie pyralginę, która ponoć w wielu krajach europejskich jest na receptę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzony, widzę kolejny Schwarzenegger. Też co raz mniej zwracam uwagę na fizycznie dolegliwości. Zmęczenie, ból mięśni, zęba, kręgosłupa. Co mi tam. Bólu nie zniweluję, zawsze jakiś będzie, ale za to mogę wytworzyć psychiczną postawę wobec niego. Wobec skrajnego bólu nadal pękam, ale ten średni, jestem na niego obojętny.

 

wykończony, grasz w jakieś gry ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzony, ja ani kawy ani tych energetyków nie piję. Jedynie moje uzależnienie to herbata, ale ciężko to ograniczyć. Może jeszcze słodycze do tego można dodać i kupowanie książek. :mrgreen:

 

Niedługo jak wreszcie zamówię nową klawiaturę, to zacznę normalnie bez literówek pisać. Bo ta stara, zapasowa to chyba w Związku Radzieckiem jeszcze wyprodukowana. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzony, widzę kolejny Schwarzenegger. Też co raz mniej zwracam uwagę na fizycznie dolegliwości. Zmęczenie, ból mięśni, zęba, kręgosłupa. Co mi tam. Bólu nie zniweluję, zawsze jakiś będzie, ale za to mogę wytworzyć psychiczną postawę wobec niego. Wobec skrajnego bólu nadal pękam, ale ten średni, jestem na niego obojętny.

 

wykończony, grasz w jakieś gry ostatnio?

w fps-y z byle jaką grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×