Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie to KARA.


Gość pan26xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz zrobię teraz tak jak zawsze ludzie mnie traktują.

 

I dobrze Ci tak, zasłużyłaś na takie życie, bo zawsze takiego chciałaś. A ok kasie wciąż wspominasz więc pewnie jesteś materialistką i egoistką. Bo o niczym więcej nie piszesz tylko "kasa, synek i ja".

 

zima

Ja takich kobiet spotkałem wiele i dla mnie każda jest taka sama. A też zauważyłem że te piękne nic więcej nie mają po za urodą. Dlatego ja już nie szukam partnerki.

 

-- 22 wrz 2013, 11:55 --

 

moim plusem jest to ze wygladam na 23lata...

 

I znów przechwałki "jaka to ja jestem superowa". TO JEST BEZNADZIEJNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz to, że nienawidzisz kobiet (co podkreślasz w wielu postach na tym forum...) nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum, sugerowania komuś prostytucji czy pisania, że ktoś zasługuje na to, że cierpi. Opamiętaj się trochę...

Nie wiem jak bardzo nieszczęśliwym trzeba być, żeby wylewać swoje frustracje na obce osoby i oceniać ich życie g... za przeproszeniem wiedząc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum...

 

Obrońco kobiet, nie obraziłem żadnego z użytkowników. Nie ty jesteś od oceniania. A to że ich bronisz to nie licz że będziesz wielki w oczach i dadzą ci dupska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życie jest karą tylko wtedy kiedy jesteś niezdolny do życia.w tym filmie jest wzmianka o jakości życia dawcy ludzkich genów na samym końcu filmu.to że ktoś jest niezdolny do życia wcale nie znaczy że umrze i nie będzie się męczyć.umrze tylko dla społeczeństwa(cywilnie) a w ukryciu będzie jadł z patyka X lat

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie uprawnia cię jeszcze do obrażania użytkowników forum...

 

Obrońco kobiet, nie obraziłem żadnego z użytkowników. Nie ty jesteś od oceniania. A to że ich bronisz to nie licz że będziesz wielki w oczach i dadzą ci dupska.

 

Przeczytaj swoje posty i jeszcze raz przeanalizuj czy, aby przypadkiem kogoś nie obraziłeś... Pomijam już te prostackie, naładowane agresją wypowiedzi...

 

P.S. Jestem kobietą i nie liczę na jak to ty piszesz "danie mi dupska" przez kogokolwiek z korzystających z tego forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nick typowo męski, a płci swojej nie określiłaś. chyba że jesteś trans... i nie potrafisz określić swojej płci.

obrońco nieradzących sobie z życiem kobiet.

 

Napisał ten, który radzi sobie z życiem doskonale... :great:

Miłej niedzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kalebx3

A jesli jesteś osobą wierzącą to wołaj gorąco i nieustannie do Pana Jezusa o Pomoc , o Miłosierdzie Jego nad Twoją trudną sytuacją.Wtedy sie nie zawiedziesz!

Pozdrawiam.

 

 

dziekuje za te slowa!

 

Są trzy drogi które można czynić bliżniemu ,aby okazac mu Miłosierdzie ( jak powiedział Pan Jezus św. siostrze Faustynie) : MODLITWA , SŁOWO , CZYN.

Ja ze swej strony zapewniam Cię o modlitwie o Miłosierdzie Boże nad Twoja trudną sytuacją.

Ty ze swej strony bądz wierna Panu Jezusowi , a Pomoc przyjdzie szybko. Ja również siedziałem w różnych życiowych gówienkach , w topielach nałogów i brudnym syfie co niektórych trudnych sytuacji życiowych , w długach bankowych ,tzw . kredytach bezmyślnie branych . Powiem Ci ,że zawsze byłem wierny Panu Bogu i modlitwie do Niego . Ze wszystkiego mnie PAN JEZUS wydżwignął ,dzis dobrze stoję , mam Rodzinę , jeden dom , drugie mieszkanie ( nie mówię tego Broń Boże , żeby się chwalić , tylko ,żeby Ci pokazac Jedyna ,jak hojnie wynagrodził Mnie Pan Jezus za wytrwałość i wierność) , a były takie czasy jak piłem jeszcze nałogowo alkohol ,że narobiłem takich długów , nie płacąc przez długi czas czynszu ,że groziła mi eksmisja i chyba alternatywa ":domku " pod mostem ,albo dworcu.

Nie słuchaj jakiś pierdół , które proponuje Ci "dobrotliwy "Pan26xyz. Jestes kobietą , która posiada godność i wierzę gorąco ,ze tak Ci Pan Jezus pomoże ,że wyjdziesz z tego na prostą.

Z Bogiem Jedyna!

Niech Ci Pa błogosławi samym Dobrem i strzeże od złego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, dla mnie piekno jest nudne. ciekawsze są np. specyficzne rysy twarzy albo osobowość bijaca z człowieka.

 

Kokojoko, czemu tak bierzesz to do siebie, chociaż nie..dobra, musza byc tacy, co biora to do siebie. jedyna, a kim ojciec dziecka jest z zawodu? nie musisz mówić konkretnie, mozesz powiedzieć zawijasami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądaliście może film "mucha2"?

OMFG o ile jestem miłośnikiem horrorów, w tym tych spod znaku ekstremalnego gore, to zarówno remake z Goldblumem jak i jego sequel do dziś pozostają filmami których po prostu nie mogę obejrzeć, takie obrzydzenie mnie łapie :D Jak byłem mały to w co "lepszych" scenach zamykałem oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz

nie bede sie z Toba na tym forum klocic i obrazac...bo to nie w mojej naturze

jezeli jak o mnie myslisz tak mnie malostwkowo oceniasz...oki

nie zabronie Ci tak mysles

ja wiem jak jest i wiem kim jestem i do czego daze

nie oceniam ludzi bo nie my od tego jestesmy

po to jest takie forum takie miejsce zeby sie spotkac i okazac sobie troche ciepla i dobroci a nie dolowac sie

 

Twoje slowa mnie nie zabolaly ale robilo mi sie przykro...bo jestem tu nowa i nie szukam konfliktow jedynie obrobine zrozumienia

a kazdy z nas nie zasluguje na zle slowa

w moim otoczeniu mam szczesliwych ludzi i nie mam z kim porozmawiac o tym co nosze w sobie

jestem odbierana za twarda kobiete ktora nie ma klopotow i zawsze da rade

 

nie chcialam sie przechwalac bo wyglad to nie wszystko nie tak chcialam byc odebrana

 

nie marnujmy energii na posty ktore moga kogos zranic ja napewno w tym nie bede brac udzialu

jestem nastawiona pozytywnie za kazda osobe ktora tu spotkam;-)

 

-- 22 wrz 2013, 17:50 --

 

Kokojoko

jak poznalam ojca dziecka to ja bylam w studium a on pracowal na produkcji w firmie toyota pozniej pracowal w moim miescie w saturnie a teraz to nie wiem bo wiem ze ma spore dlugi i komornik go sciga

 

-- 22 wrz 2013, 17:52 --

 

Kalebx3

jak jest mi ciezko to spie z pismem swietym wtedy czuje ze kolejny dzien bedzie troche latwiejszy i radosniejszy a to wogole to zawsze mam go przy sobie w torebce:)

staram sie czytac pismo codziennie-teraz mam wyzuty sumienia bo to druga niedziala bez wizyty w kosciele

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ludzie nie okazują ciepła, wręcz przeciwnie, pokazują jakimi są gnidami, więc czemu mam ja traktować innych lepiej. Kolejny raz tłumaczysz się, a może po prostu napisz, że Ty już taka jesteś. Ja nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać tylko chce pokazać że jesteś jak wszystkie. Zresztą Twoje opowiadanie wcześniej pokazało to.

 

Temat wątku jest zupełnie inny, a ty go niepotrzebnie zmieniłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

jak jest mi ciezko to spie z pismem swietym wtedy czuje ze kolejny dzien bedzie troche latwiejszy i radosniejszy a to wogole to zawsze mam go przy sobie w torebce:)

staram sie czytac pismo codziennie-teraz mam wyzuty sumienia bo to druga niedziala bez wizyty w kosciele

....

 

 

Jedyna KARM się EUCHARYSTIĄ w każdą Niedzielę . To sam Jezus Chrustus ukryty pod postacią Chleba I WINA, PRAWDZIWY I TEN SAM ,ŻYWY. Kiedy sie Nim karmisz On mieszka w Tobie ze swoją Mocą i Łaską.

Nie mówię tego ,bo sie naczytałem z religijnych książek , ani z opowieści . Sam tego doświadczyłem , Bożego Miłosierdzia , Miłosierdzia , które jest Ci teraz Szczególnie potrzebne. Pamiętaj Modlę się za Ciebie i Twoje Dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to byc niekorzystne poprzednie wcielenie,ale walczmy do ostatniej kropli krwi tak jakbysmy chcieli wykazac ze jestesmy gotowi na nowa tozsamosc. Bracia , tanio skory nie sprzedajmy . Niekiedy jest to kwestia dobrania leku i trzeba wierzyc ze to nastapi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życie nie wszystkich pieści i różnie ludzie reagują, a co niektórzy przez to tworzą innym piekło - jesteś bardzo wartościowym człowiekiem - musisz znależć pomysł na siebie i uwierzyć w jego realizację!! co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! wytrzymaj , zobaczysz dojdziesz tam gdzie nieliczni dochodzą, tylko ciągle myśl w ten sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

a zyje Ci się lepiej jak jesteś blisko wiary?jak doswiadczyles Milosierdzia?mozesz napisac?

 

 

Jedyna , Bóg uwolnił mnie całkowicie od obsesji nałogowego picia alkoholu ( jestem czysty prawie 9 lat) i jeszcze wiele , wiele innego dobra , które musiał bym dlugo pisać > lepiej już zrobił bym to na PW.

Czy żyje mi się lepiej jak jesteś blisko wiary. Powinno być ( nie wiary ) a Blisko Boga . Tak , żyje mi sie lepiej w tym sensie ,że każdy krzyż jaki On wsadził mi na ramiona i który niosę za Nim -mam wielką Madzieję zaprowadzi mnie do chwalebnego Zmartwychwstania. To znaczy ,że jeśli będę wierny Panu Jezusowi to On sam przyjdzie mi z pomocą w najbardziej odpowiedzniej chwili z pomocą pewna i calkowitą.

To nie jest tak Jedyna,że wierzący maja lżej od ateistów . Bóg kocha wszystkich ludzi do końca granic szaloną Miłością,,,ale tylko wierzący i ufający mu odpowiadaja na tą Jego miłość.

Jak doświadczyłes Jego Miłosierdzia ? Doświdczam Go każdego dnia w wilekich i tych małych codziennych sprrawach , nawet tych prawie niezauważalnych. I najważniejsze to widzieć Boga w każdej sprawie naszego życia , powerzając mu ją/ je do końca , bezgraniczne. Trzeba być albo gorącym , albo zimnym w wierze , letnich Bóg wypluwa z obrzydzeniem!

Bądż Gorąca w Wiezrze W Boga ! Bądż Gorąca w Miłości i Zaufaniu w Jego dobroć , wtedy wygrasz pokonasz wszystkich wrogów .

I na koniec jeszcze jedno to co powiedział Pan Jezus św siostrze Faustynie : < Dusza wierząca i ufająca Miłosierdziu mojemu DOSTĄPI GO, Amen.

Z Bogiem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć pracy i tego wszystkiego, chciałbym robić coś swojego, ale obawiam się o to że sobie nie poradzę. Wszystko mnie przytłacza i ten dług i ta ciągła nagonka na wszystko. Psychicznie jestem wykończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×