Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig,

słyszeliście o tatuowaniu gałek ocznych albo języka. To dopiero musi być hardcore.

Gałka oczna, fuuuu. U mnie założenie soczewek to już level hard a tatuaż w oku... :hide:

Z tego co widziałam to słynny Roni ma właśnie samodzielnie wytatuowane gałki oczne. Wygląda to tak, że albo wstrzykuje się barwnik pod zewnętrzną warstwę gałki albo nakłada na rogówkę. Podobno też to blaknie i trzeba powtarzać. Umarłabym ze strachu przy czymś takim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, W kwestii tatuażu to nie takie proste,zależy gdzie i jakiej wielkości tatuaż,kolorowy/czarny,szczegółowość projektu i parę innych czynników na to wpływa,na tatuażach też lepiej nie oszczędzać,najwięcej dowiesz się w studiu na miejscu.

z ciekawości,co chcesz wytatuować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Logo tego typu zgrupowań nie robiłbym w miejscu zbyt widocznym,bo reakcje ludzi mogą być różne,niekoniecznie przychylne,ale to twoja decyzja.

Planowałem wytatuować to na ramieniu i było by zakryte przez rękaw koszulki, z resztą nie boję się antify. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Nad wizytą u victora też rozważałem,ale myślę że moje konto bankowe może protestować ;_; (nie ma co oszczędzać,zdaje sobie sprawę,jednak pewnie 2000 czy 3000 lub coś w tych okolicach >_>...

poza tym ciekawi mnie jak to z językiem,Victor umie nasz poroniony język czy tylko okaleczony inglisz wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, W kwestii tatuażu to nie takie proste,zależy gdzie i jakiej wielkości tatuaż,kolorowy/czarny,szczegółowość projektu i parę innych czynników na to wpływa,na tatuażach też lepiej nie oszczędzać,najwięcej dowiesz się w studiu na miejscu.

z ciekawości,co chcesz wytatuować

Jeśli chcesz w miejscach intymnych (czy może inaczej - wymagających większego skupienia/dokładności) cena może być ciut większa. Wielkość na pewno też ma znaczenie, szczegółowość.

To czy kolorowe czy nie akurat znaczenia nie ma (przynajmniej w moim studiu). Znaczenie ma ilość sesji wymaganych do ukończenia tatuażu - płatne jest tak jakby od sesji. No a wiadomo - im większy i dokładniejszy tym dłużej będzie robiony. Z drugiej strony za taki malutki dla przykładu motylek co zrobi w 2h zapłacisz 1/4 ceny sesji, itd.

Co do oszczędzania na tatuażu to się zgadzam, nie warto :)

Dla przestrogi obczajcie sobie fotki pewnego "SALONU TATUAŻU" ze śląska - https://www.facebook.com/pages/Salon-Tatuazu-Jastrzebie-Zdr%C3%B3j/188839377817861?id=188839377817861&sk=photos_stream :roll: Przypuszczam, że zrobi za jakieś śmieszne pieniądze... ale ja bym nie chciał z czymś takim się pokazywać :D

 

veganka, byłem w studiu dzisiaj. 2 października idę dokończyć swoje dzieło :mrgreen: I zapomniałem się spytać o ten biały :/ Ale jutro na konwencie spytam, chyba że znowu zapomnę... :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×