Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, chyba nie ... za to możesz pokazać nam swoją "parówkę" :D

lubudubu, pewnie , że fajna , chociaż słuchy chodzą , ze wredna jestem i ranie mężczyzn :roll:

po za tym , mam nerwice lękową , lubię się przytulać , pić piwo , seks , gale Ksw , motocykle , tatuaże i rock & roll :mrgreen: tak w skrócie , bo gdybym miała pisać co lubię to bym pisała z kilka godzin :roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, gówno prawda , dobrami sie trzeba dzielić z innymi czyt. niewiastami :D

iiii tam wolny kraj, ja się dzielę tylko z jedną osobą a kiedyś się długo nie dzieliłem, taki samolub byłem 8)

 

-- 14 wrz 2013, 21:10 --

 

mushroom lubi temat parówek

nawet nie masz pojęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erotomani , czym się wspomagacie ,żeby parówki były wciąż apetyczne ,świeże i przede wszystkim smczne ,,i kuszące ? Wczoraj dostałem od kumpeli chiński środek , jedną tabletkę chińskiej wiagry . Jej chłopak jak to wziął to przez cały dzień i noc dawal jej parówkę do jedzenia , a Ona jadła z ochotą. W następnym tygodniu zapylam to cudko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym niczego z chińskiej farmacji nigdy nie zażył choćby mi zwiędła definitywnie

a czemu to ?

Też nie wiem. Chińskie ciuchy czy elektronika to faktycznie bym nie ufał ale wydaje mi się że medycynę akurat mają niezłą, a niekonwencjonalną naprawdę na wysokim poziomie, dużo lepszą niż europejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym niczego z chińskiej farmacji nigdy nie zażył choćby mi zwiędła definitywnie

a czemu to ?

bo bym się bał po tym co widziałem w necie do czego są zdolni Chińczycy, z proszku zrobić jajko itp., wziąłbym coś na ptaka a padł na pompkę, a po drugie primo ultimo to nie potrzebuję wspomagania 8)

 

wystarczy stojąca parówa gotowa do akcji 8)8)8)8)

padłem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, to trzeba odpowiednio podkręcić atmosferę , dużo zależy od partnerki :)

ale mi chodzi ,że po piętnastu minutach poruszania i plask , plask dalej to już tylko facet by się przytulił do poduchy i zasnął odprężony ,a nie dalej zaigrywał ( bo już nie ma ochoty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×